Skocz do zawartości

Legacy, trzepie całym autem.


Przewad-Śca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie świeżo co zakupiłem legacy 97, 2.0i 116km, problem jest taki że na wolnych obrotach strasznie trzepie całym autem, a przy jezdzie nie da sie jechac na prawie każdym biegu na obrotach rzędu 1800-2300 szarpie strasznie, trzeba wysoko krecic a trzeci bieg wbijac przy 70 km/h, moze ktos juz mial podobny problem z góry dzieki za odp. Pozdrawiam

Edytowane przez Przewad-Śca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy się tutaj: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/2580-tutaj-sie-witamy-dzial-dla-nowych-forumowiczow/

 

bakusek poczytaj regulamin, o nieautoryzowanych stacjach tutaj piszemy co najwyżej na PW.

 

Przewad- masz LPG :question: Jedź do serwisu, tu na forum możemy gdybać. Może półoś, może poduszki pod silnikiem albo skrzynią, może wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega ze swidnicy to polecam Stiga....gosc zjadl zeby na subaru wpisz w wujka google stig subaru swidnica i powinna ci jego stronka wyskoczyc

 

Nie wiem kto to stig , oprócz Top gear ;) ale jak rejon swidnicy , to może oprócz jakiegoś stiga kolednika , lepiej jechać to Marka do dzierzoniowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pierwszych warsztatów subaru w Polsce i jeden z pierwszych posiadaczy GC w Polsce takie małe OT :)

 

aaa to sorry zwracam honor , zwyczajnie nigdy nie słyszałem , a ludzie w Polsce sie znają lub kojarzą , kto sie Subaru zajmuje , ja zwyczajnie o tym Panu nie słyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przepływomierz jeszcze może być, ale jak nie faluja odroty na jalowym to raczej świece, kable, może jakiś czujnik trzeba przeczyścić, albo dziura w dolocie .. mozna by tez pokusic sie o regulacje zaworów chyba że tam są hydrauliczne-bezobsługowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...