Skocz do zawartości

Zielone / czerwone strzałki - klikacie?


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Filester, widać nic mONdrego nie piszesz :yahoo::mrgreen:

 

I tym sposobem za trzy miesiące wszyscy z tego tematu będziemy na tym forum najbardziej reputowani ;)

Audiofile są niedoścignieni :P:biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Nie zakladam nowego watku, bo i nie ma sensu - wywalic ta reputacje w diably, bo ktos nowy przychodzi na forum, patrzy - 500 punktow, to se mysli, ze obcykany i wiedza wesprze, a w praktyce wychodzi, ze wkleil trzysta obrazkow w dowcipach, bo siedzi calymi dniami przed komputerem.

Fajnie, jesli pomoze, pol biedy, jesli wiedza nie wesprze. Gorzej, gdy jakies durnoctwa powypisuje, a ktos zastosuje i bedzie plakal, bo przeciez "Taki znawca mi poradzil, tyle punktow"...

 

Zeby nie bylo - sam za dobre obrazki klikam zielone. Po namysle uwazam to za nieporozumienie, bo z reputacja NIE MA TO NIC WSPOLNEGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@H4likTy się weź odpierwiastkuj od moich punktów reputacji.basebalgirl_Uk_orig.gif Wiesz jakiego poświęcenia trzeba żeby ich tyle zdobyć?tupie_gw_orig.gif

Człowiek siedzi przed komputerem całymi dniami i nocami , szuka zdjęć fajnych dupeczek, szuka dowcipów , wymyśla żarty, cięte riposty.

Rodzinę zaniedbuje , pracę rzuca , nie je a Ty chcesz mnie tego pozbawić ?k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_vI_orig.gif

Po moim trupie.

Wiesz ilu forumowiczów wchodzi do estetów ?

Cała masa !

A wiesz ilu daje zielone strzałki?

Tylko Ci najaktywniejsi .

A wiesz dlaczego ?

Bo wiedzą ile trudu kosztuje wkleić taką laseczkę co podobać się będzie większości , a i moderatorzy się nie zgorszą .

 

bo ktos nowy przychodzi na forum, patrzy - 500 punktow, to se mysli, ze obcykany i wiedza wesprze,

 

Od tego co piszesz jest liczba postów , każdy normalny forumowicz wie co znaczy słowo "reputacja". :)

 

Dziękuję .

Z poważaniem Rozrabiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuje podzielic - za wklejanie laseczek przyznawac stojace penisy, a reputacje dawac za wiedze. :biglol:

 

Liczba postow nie mowi absolutnie o niczym i wlasciwie moglo by jej nie byc.

Na pewnym forum mam kilkadziesiat tysiecy postow, a moze i juz ze sto tysiecy i nie pamietam, czy tam kiedykolwiek w ogole cos madrego napisalem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba postow nie mowi absolutnie o niczym i wlasciwie moglo by jej nie byc.

Próbowałam licznik postów zlikwidować, ale bez sukcesów ... ;)

 

 

Masz zieloną ode mnie za tego posta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Rozrabiary.

 

Zaczerpniete z dzialu technicznego:

Dzisiaj zapaliła się kontrolka check engine, auto zaczęło poszarpywać na niskich obrotach podczas przyśpieszania.

Podłączyłem laptopika i odczytałem błąd ecuExplorerem:

P0327 knock sensor 1 circuit malfunction (low input)

 

Do kogo z listy ponizej bys sie skierowala po odpowiedz, jako nowa forumowiczka, nie majaca zadnego rozeznania:

 

Maras:

Aktywnych postów 633, Reputacja: 46

 

Carfit:

Aktywnych postów 9616, Reputacja: 284

 

PKocial:

Aktywnych postów 1365, Reputacja: 12

 

H4lik:

Aktywnych postów 233, Reputacja: 24

 

Rozrabiara:

Aktywnych postów 3069, Reputacja: 1840

 

?

 

W ogole to temat poruszony przeze mnie nie dotyczyl absolutnie Ciebie, ani nikogo osobiscie, a jedynie nasunal mi sie po lekturze "Co dzisiaj zrobilem w Subaraczku" - kolka samopomocy chlopskiej sie nawzajem plusuja, tudziez minusuja innych, co to pogladow zgodnych nie maja...

 

=======

Zabierac mi to zielone! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@H4lik,weź no się ogarnij troszkę człowieku bo mnie już lekko irytujesz. :P

Jak ktoś mądry jest , w temacie obeznany to i mądrze doradzi , odpowie .

Po sensie wypowiedzi należy oceniać, a nie po reputacji czy po ilości postów.

 

Reputacja - dobra opinia , renoma , dobra sława , dobre imię.

 

Nigdzie nie jest napisane , że osoba z dobrą reputacją ma znać się na subarakach.

 

Twój post w ogóle mi się nie podoba dlatego dałam Ci czerwoną .

Możesz się odwdzięczyć tym samym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@H4lik,weź no się ogarnij troszkę człowieku bo mnie już lekko irytujesz. Jak ktoś mądry jest , w temacie obeznany to i mądrze doradzi , odpowie . Po sensie wypowiedzi należy oceniać, a nie po reputacji czy po ilości postów. Reputacja - dobra opinia , renoma , dobra sława , dobre imię. Nigdzie nie jest napisane , że osoba z dobrą reputacją ma znać się na subarakach. Twój post w ogóle mi się nie podoba dlatego dałam Ci czerwoną . Możesz się odwdzięczyć tym samym.

 

 

No to po kolei:

 

Jak ktoś mądry jest , w temacie obeznany to i mądrze doradzi , odpowie .

 

Pomimo, ze sam sie nie znam wcale, juz niejednokrotnie widzialem tutaj w watkach technicznych bzdury pod niebiosa. Skad niby ktos nowy ma wiedziec, co bzdura jest, a co dobra porada?

 

Nigdzie nie jest napisane , że osoba z dobrą reputacją ma znać się na subarakach

 

Osobiscie bym wolal 500 zielonych strzalek udzielonych za techniczna pomoc, niz za wklejanie cyckow, ale moje preferencje niekoniecznie musza sie pokrywac z wyborem wiekszosci forumowiczow.

 

Twój post w ogóle mi się nie podoba dlatego dałam Ci czerwoną

 

Cos Pani nerwowa. :P

 

Możesz się odwdzięczyć tym samym.

 

Zrobie wrecz przeciwnie - skoro zielone strzaleczki wydaja sie podstawa Twojej forumowej egzystencji, to i jedna ode mnie dorzuce.

 

===

Z mojej strony koniec - zglosilem tylko propozycje, bo stan aktualny wypacza sens niektorych forumowych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...