Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka:

 

EAI (erythema ab igne) - tłumacząc z łaciny "rumień wywołany ogniem"-wywołują też podgrzewane fotele samochodowe, termofory, koce elektryczne czy grzejniki. Na Zachodzie mówi się już o zespole zmian skórnych spowodowanych ciepłem z urządzeń.

Dwa lata temu czasopismo "Archives of Dermatology" opisało przypadki dwóch kobiet, u których rumień cieplny wystąpił właśnie od podgrzewanych siedzeń samochodowych. Wystarczyło korzystanie z ogrzewania tylko godzinę dziennie, ale za to przez kilka miesięcy.

Takich historii będzie coraz więcej. A rumień może powstać nie tylko na udzie, ale i brzuchu, piersiach, okolicach jąder.

 

 

Po przeczytaniu tego artykułu nie mam już wyrzutów sumienia, że nie przełożyłem mat grzewczych do nowych siedzeń  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

 

EAI [/size](erythema ab igne) - tłumacząc z łaciny "rumień wywołany ogniem"-[/size]wywołują też podgrzewane fotele samochodowe, termofory, koce elektryczne czy grzejniki. Na Zachodzie mówi się już o zespole zmian skórnych spowodowanych ciepłem z urządzeń.[/size]

Dwa lata temu czasopismo "Archives of Dermatology" opisało przypadki dwóch kobiet, u których rumień cieplny wystąpił właśnie od podgrzewanych siedzeń samochodowych. Wystarczyło korzystanie z ogrzewania tylko godzinę dziennie, ale za to przez kilka miesięcy.[/size]

Takich historii będzie coraz więcej. A rumień może powstać nie tylko na udzie, ale i brzuchu, piersiach, okolicach jąder.[/size]

 

Po przeczytaniu tego artykułu nie mam już wyrzutów sumienia, że nie przełożyłem mat grzewczych do nowych siedzeń  :) [/size]

W takim razie żona mnie dziś dokładnie obejrzy tu i tam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obwarzanki zakup i się podziel a Fala wpadnie z genialnymi greckimi oliwkami ja kupię jakiś fajny serek polejemy oliwką(grecką ) i zrobimy wieczorem małą imprezkę

 

Brakuje jeszcze jednego magicznego składnika - wina :yahoo: 

 

 

 

Wystarczyło korzystanie z ogrzewania tylko godzinę dziennie,
 

 

Ja wyłączam po 10 minutach. Nie wyobrażam sobie godziny z włączonym grzaniem. 

 

 

 

Ja o Smoka pytałam

 

 

A to przepraszam, pomyliło mi się, nie nie całowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech nocach na "odwyku" tylko ta myśl kołacze mi się w głowie.  :drool: Byle do wieczora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No dobra, nie tylko ta.  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...