Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

PS.Subleo "Motor" zakupiony  ;)

Choć rzadko czytuję prasę motoryzacyjną, też zakupiłem, głownie aby poczytać o Miniaku. A tam z szafy wyskakuje SBD w kategorii "50 najbardziej awaryjnych silinków" czy jakoś tak. Czuję się prześladowany ;)

Ej, co tam knujecie? ;)

 

Próbuję odwieść @stach1111 od zakupu, dlatego zbieram kwity na Miniaka :rolleyes:;)

 

 

Idą ciężkie czasy,chyba z "konsumpcją" trzeba będzie poczekać a póki co zbierać zapasy ;)

A całkiem serio,sądząc po tym jak na to co się dzieje reaguje giełda i złotówka to spadek popytu na dobra luksusowe będzie topniał,normalna reakcja w niepewnych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To pewnie Włosi zaczęli. ;)

 

pewne info ? włosi latali po mieście z przedłużaczami i było wiadomo kogo szukają, ale spotkała ich kara :P:biglol:

 

 

Ale to tak zwyczjowo kibice Neapolu latają z pałami po mieście za wszystkimi obcymi kibicami,czy może jednak coś ich do tego precedensu skłoniło.

Dzisiaj to już moje drugie pytanie retoryczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie pomyśleli: idzie Przemekka (ew. z rodziną), musi być kozak, skoro nie ma przy sobie tak ze 100 albo i więcej kolegów - zostawmy go, jeszcze nam łomot spuści :)

a wczoraj - o jest ich ze stuu, albo i więcej - pewnie się boją, i dlatego dużą grupą łażą - spuścimy im łomot :D

tak to sobie właśnie kalkuluję, inaczej być nie mogło i już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie pomyśleli: idzie Przemekka (ew. z rodziną), musi być kozak, skoro nie ma przy sobie tak ze 100 albo i więcej kolegów - zostawmy go, jeszcze nam łomot spuści :)

a wczoraj - o jest ich ze stuu, albo i więcej - pewnie się boją, i dlatego dużą grupą łażą - spuścimy im łomot :D

tak to sobie właśnie kalkuluję, inaczej być nie mogło i już ;)

Brawo

 

a tu fota grupy lokersów z cieplym i kawą na powitanie :)

https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12346429_10153154340732466_2062503504464215322_n.jpg?oh=0c8e36cadd400d909311d088a538dcbc&oe=5720F5ED

 

 

To pewnie Włosi zaczęli. ;)

 

pewne info ? włosi latali po mieście z przedłużaczami i było wiadomo kogo szukają, ale spotkała ich kara :P:biglol:

 

 

Ale to tak zwyczjowo kibice Neapolu latają z pałami po mieście za wszystkimi obcymi kibicami

no taki tam panuje zwyczaj i nie tylko tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mahu,właśnie wszedłeś w świat polityki,witaj!!!!!! :D;)
nie nie, to spostrzeżenia natury ogólnej, egzystencjalnej niemalże - mnie nie obchodzi opcja polityczna, poglądy i motywacje tych... ludków, nie wiążę też ich z jakąkolwiek opcją polityczną, po prostu zastanawiam się, co kieruje nimi, że zachowują się w ten sposób... bo rozum to raczej nie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mahu,właśnie wszedłeś w świat polityki,witaj!!!!!! :D;)

nie nie, to spostrzeżenia natury ogólnej, egzystencjalnej niemalże - mnie nie obchodzi opcja polityczna, poglądy i motywacje tych... ludków, nie wiążę też ich z jakąkolwiek opcją polityczną, po prostu zastanawiam się, co kieruje nimi, że zachowują się w ten sposób... bo rozum to raczej nie ;)

Zapewne szeroko pojęty "patriotyzm".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz przemekka, a ja myślałem, że patriotyzm to działanie na rzecz dobra własnego kraju, w skali makro i mikro (płacę podatki, nie fajdam na ulicę itd., ale też chodzę na wybory i świadomie głosuję), ale wychodzi na to, że patriotyzm powinien przejawiać się robieniem zadym, mordobiciem obcych (czyli kto nie z nami, ten przeciw) i tego typu zachowaniami, widać nie jestem patriotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, czy bycie kibicem albo "kibicem" automatycznie zwalnia od myślenia? Ja sam kibicuję (mało intensywnie ale jednak) Pogoni Szczecin, ale jakoś nigdy by mi do łba nie przyszło, żeby obić komuś gębę albo go zwyzywać, bo np. jest kibicem Lecha czy Cracovii. ehhh, ja to jednak dziwny jestem ;)

to pewnie wiesz jaka historia łączy oba te kluby i nie jest to miła historia

ps:

na forum chyba nudy bo znów koalicja inteligetów, ludzi swiatłych ruszyła temat kibolski :P:biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz przemekka, a ja myślałem, że patriotyzm to działanie na rzecz dobra własnego kraju, w skali makro i mikro (płacę podatki, nie fajdam na ulicę itd., ale też chodzę na wybory i świadomie głosuję), ale wychodzi na to, że patriotyzm powinien przejawiać się robieniem zadym, mordobiciem obcych (czyli kto nie z nami, ten przeciw) i tego typu zachowaniami, widać nie jestem patriotą...

 

Jak to miło spotkać kogoś bardziej naiwnego ode mnie samego :)

Poważnie,fajnie że pisujesz w meldunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mahu,właśnie wszedłeś w świat polityki,witaj!!!!!! :D;)

nie nie, to spostrzeżenia natury ogólnej, egzystencjalnej niemalże - mnie nie obchodzi opcja polityczna, poglądy i motywacje tych... ludków, nie wiążę też ich z jakąkolwiek opcją polityczną, po prostu zastanawiam się, co kieruje nimi, że zachowują się w ten sposób... bo rozum to raczej nie ;)

Zapewne szeroko pojęty "patriotyzm".

 

o i tego nie mogło zabraknąć - jakie to przewidywalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jeszcze jedno, czy bycie kibicem albo "kibicem" automatycznie zwalnia od myślenia? Ja sam kibicuję (mało intensywnie ale jednak) Pogoni Szczecin, ale jakoś nigdy by mi do łba nie przyszło, żeby obić komuś gębę albo go zwyzywać, bo np. jest kibicem Lecha czy Cracovii. ehhh, ja to jednak dziwny jestem ;)

to pewnie wiesz jaka historia łączy oba te kluby i nie jest to miła historia

ps:

na forum chyba nudy bo znów koalicja inteligetów, ludzi swiatłych ruszyła temat kibolski :P:biglol:

 

wiem, ale szczerze mówiąc myślę, że jesteś w błędzie - to nie jest wspólna historia klubów, tylko ludzików, którzy mieniąc się kibicami tłukli się radośnie, i jeżeli dobrze pamiętam, w "trupach" wyszło na 1:1

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stachu, nie wydaje mi się, głupota i zacietrzewienie nie znają barw politycznych

 

Zapewniam,że mają ;)

 

 

 

i jeszcze jedno, czy bycie kibicem albo "kibicem" automatycznie zwalnia od myślenia? Ja sam kibicuję (mało intensywnie ale jednak) Pogoni Szczecin, ale jakoś nigdy by mi do łba nie przyszło, żeby obić komuś gębę albo go zwyzywać, bo np. jest kibicem Lecha czy Cracovii. ehhh, ja to jednak dziwny jestem ;)

to pewnie wiesz jaka historia łączy oba te kluby i nie jest to miła historia

ps:

na forum chyba nudy bo znów koalicja inteligetów, ludzi swiatłych ruszyła temat kibolski :P:biglol:

 

 

No już się nie dąsaj ;)

Neapolitańczycy sami zaczęli to teraz mają ;)  :biglol:

 

 

 

 

A jednak z ostatniej chwili:"asysta wojskowa miesięcznicy już dzisiaj"  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

 

:facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

 

Polska-prywatne państewko Jarka na obrzeżach Europy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...