Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@@przemekka, FIDIC to popularna nazwa warunków kontraktowych, na których bazuje się przy różnego rodzaju inwestycjach budowlano-użytkowych, chociaż nie tylko. Ja akurat mam z nimi do czynienia w branży offshore ;)

PZP - prawo zamówień publicznych - taki nasz rodzimy gniot prawny ;)


@@stach1111, nie przejmuj się, strzel sobie drinka, albo i trzy i będzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam se zaraz redtjuba zrobie :P

 

 

@@przemekka, FIDIC to popularna nazwa warunków kontraktowych, na których bazuje się przy różnego rodzaju inwestycjach budowlano-użytkowych, chociaż nie tylko. Ja akurat mam z nimi do czynienia w branży offshore ;)

PZP - prawo zamówień publicznych - taki nasz rodzimy gniot prawny ;)

 

 

:biglol:  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@przemekka, FIDIC to popularna nazwa warunków kontraktowych, na których bazuje się przy różnego rodzaju inwestycjach budowlano-użytkowych, chociaż nie tylko. Ja akurat mam z nimi do czynienia w branży offshore PZP - prawo zamówień publicznych - taki nasz rodzimy gniot prawny

 

Brzmi trochę jak jakiś egzotyczny rodzaj intercoolera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krem z dyni dwa dni pod rząd miałem :P

na drugi dzień jest lepszy (też mam go drugi dzień z rzędu... czy to nie jest podejrzane?)

...że odebrałem skodę, 150KM, 4x4, ale mi wstyd, więc zdjęcia się nie doczekacie :P

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być "4x4" ;)

cały ten "samochód" to jedno wielkie "" :cry: miał być Levorg - księgowy zobaczył w necie i spytał po co mi druga rajdówka (a wiedział, że podjechałem do niego już nie moim Evo), poza tym skody tańsze, lepsze i zarząd nimi jeździ itd itd :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...