Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Akurat Słupsk Stachu był zawsze mocno lewicowy. ;)

 

ale wszystkim gazetka wbiła w głowe, że PiS to prawica :biglol:  bo do kościoła chodzą :P

 

Kurczę, chyba ten 13 piątek to rzeczywiście jakiś dziwny dzień, bo muszę się z Gumasem zgodzić :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Słupsk Stachu był zawsze mocno lewicowy. ;)

 

To wiem,tyle że tym razem w tym okręgu wygrał Duda i PIS.

 

Gumas ,żle mnie zrozumiałeś,ja tego nie krytykuję,że ktoś głosuje dwa razy na Kwaśniewskiego po czym oddaje głos na PIS.Nic w tym złego,choć zastanawiająca taka huśtawka poglądów.

Ja ubolewam nad tym,że przez rozdrobnienie,progi i system Donta duża liczba społeczeństwa nie ma reprezentacji w parlamencie,dlatego uważam ,że system dwupartyjny jest najlepszy,bo niczyje głosy nie giną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie wiedzieć, co to jest migrena ;)

 

 

już wiem co to są bóle stawów i nagłe bóle pojawiające się znikąd :biglol:

Musisz być strasznie stary :P;)

podobno jak to mawiają moi koledzy z Szewińską w Monachium biegłem przez płotki :biglol:

 

 

no i długo to nie trwało, wszystko powraca - szkoda słów

http://wpolityce.pl/polityka/271683-niesiolowski-nie-wytrzymuje-w-roli-posla-opozycji-posel-po-wstaje-krzyczy-i-gestykuluje-w-trakcie-obrad-reakcja-upomnienie-od-marszalka-sejmu-wideo

Edytowane przez gumas_72
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długiej przerwie melduję, że:

- Evelina wróciła do życia z nową pompą dyfrów :yahoo:

- Avka poszła do blacharza po lifcie, jaki zaserwowała jej moja żona :facepalm: 

- nowa praca jest super, tylko strasznie trzeba zaiwaniać, żeby się wyrobić ;)

- na parkingu pod biurem regularnie widzę 2-3 subaraki (ale bez świniaków), zwykle ustawiają się w pobliżu Evki

- jest fajnie, a będzie jeszcze do tego zabawnie ;)

- fajnie być znowu na Forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie tam bardziej wkurza kolejny krok w zawłaszczaniu państwa przez PIS.Niebawem kolej na Trybunał Konstytucyjny,bo Duda ciągle bezprawnie nie wręcza nominacji.

Całe szczęście ,że jest ktoś taki jak Niesiołowski.

 

Elmo będziesz mi jutro dzieci niańczył

Evo mogę się zaopiekować :P  

 

 

O jakiej Evie mówicie?O tej?

 

Eva-Mendes.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@stach1111, piątkowy wieczór a my znowu o polityce? nie lepiej walnąć sobie drina, pobyć ze znajomymi albo i z rodziną, a nawet pojeździć sobie Subarką (to oczywiście bez wcześniejszego drinkowania). A do polityki możemy wrócić w poniedziełek - i tak ten dzień z definicji jest nędzny, więc rozmowy o "elycie" naszego kraju zbytnio go nie popsują ;)

Aha, melduję, że za oknem +9 na termometrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@stach1111, piątkowy wieczór a my znowu o polityce? nie lepiej walnąć sobie drina, pobyć ze znajomymi albo i z rodziną, a nawet pojeździć sobie Subarką (to oczywiście bez wcześniejszego drinkowania). A do polityki możemy wrócić w poniedziełek - i tak ten dzień z definicji jest nędzny, więc rozmowy o "elycie" naszego kraju zbytnio go nie popsują ;)

Aha, melduję, że za oknem +9 na termometrze :)

 

Rodzina w Warszawie,subaryna w garażu,0-1 z Islandią,nie jest fajnie :P

 

Ale masz racje,odpuszczam politykę...................jak mnie gumas nie sprowokuje :P  :biglol:

 

Zara się za drinkiem rozejrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...