Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję, że czeka nas częściowy zakup nowych podręczników, zeszytów i ćwiczeniówek.... :(

 

Synowi wylało się mleko do plecaka. Oszczędzę wam opisu zapachu tych fanów szkolnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smog jest póki co bezwonny (albo straciłem już powonienie). Faktycznie niewiele widać, Jedyną zaletą smogu jest to, że można w południe patrzeć na słońce i nie oślepnąć.

 

Właśnie wróciłem z drugiego zasmogowanego miasta (Nowy Sącz) - jest tak jak w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przed przeglądem to już nie zdążę a clubman 4x4 dopiero wejdzie w przyszłym roku jeśli moje pewne żródło informacji się potwierdzi :P

 

To nie Clubman a mini BMW ktory liczy na to że VW padnie trupem a i tak Japończycy na tym skorzystają i słusznie :)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy :angry:


 

Przed przeglądem to już nie zdążę a clubman 4x4 dopiero wejdzie w przyszłym roku jeśli moje pewne żródło informacji się potwierdzi :P



To nie Clubman a mini BMW ktory liczy na to że VW padnie trupem a i tak Japończycy na tym skorzystają i słusznie :)

 

 

Luk,VW i BMW to inne nisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w Krakowie słoneczko, ale co z tego jeśli 3 minuty na świeżym powietrzu odpowiada wypaleniu 10 papierosów. :(

Palacze mają fajnie ;)

Zawsze masz blisko do Zakopanego co by sie dotlenic ;)

 

Ostatnio ewakuowalismy sie na Gubalowke gdyz na dole zaczelsmy sie dusic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...