Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, ipsx82 napisał:

To są pomówienia  jakieś , ja nigdy nie byłem (no dobra 2 razy przejeżdżałem ale to się nie liczy) w Wejherowie

Za to ja dzisiaj byłam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ipsx82 napisał:

Nie ma za co dziękować , tylko czekać aż przyjdzie sweet focia z skrzyżowania Orzeszkowa - Gdańska  podnosząca rachunek za fryzjera o drugie tyle :biglol:

Mnie tam nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że wiosna, nasz "ogrodowy" krecik zaczyna znowu dokazywać - trzeba będzie szkodnika jakoś zneutralizować... I że w Estetach burza biustów, ponętnych i kuszących spojrzeń oraz baleronów i szynek wieprzowych :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elmo napisał:

jeża

Jerzy Jeż? ;)@elmo nie myślałeś o tym, żeby się przeprowadzić na stałe do biura? Oszczędziłbyś sobie czas związany z dojazdami, nie musiałbyś się męczyć jeżdżąc Subaryną, która nie jest lepsza od Skody, no i jeże by Ci nie rzucały wyzwania na drodze ;)

 

Melduję, że postanowiłem, że już czas wyciągnąć meble ogrodowe z piwnicy i zacząć się cieszyć ogrodowym życiem - wszelkie trampoliny, huśtawki, zjeżdżalnie, małpie gaje, piaskownice i drewniane domki już poskładane, więc czas dołączyć do dzieciarni i cieszyć się wiosną :) No i chyba czas na rozpoczęcie sezonu na potrawy z rusztu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sluf napisał:

@elmo nie myślałeś o tym, żeby się przeprowadzić na stałe do biura? Oszczędziłbyś sobie czas związany z dojazdami, nie musiałbyś się męczyć jeżdżąc Subaryną, która nie jest lepsza od Skody, no i jeże by Ci nie rzucały wyzwania na drodze ;)

Jest to jakieś rozwiązanie ;)

Jak sprzedam Piggy to tak zrobię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...