Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bo czymże są te dwie godziny w stosunku do wieczności :D
tego nie wiem, ale myślę, że mogą skutkować otarciami i ogólnym zmęczeniem :P

melduję, że to był pracowity dzień, a skoro tak, to we własnym mniemaniu zasłużyłem na piwo, zatem czas wypić swoją nagrodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie - musiałeś pewnie wypisać sobie receptę na niebieskie pigułki, potem pojechać do apteki, żeby ją zrealizować, potem musiałeś sobie przypomnieć po co są te niebieskie pigułki, zażyć je, poczekać na twardy dowód ich skuteczności i tak pewnie minęła godzina i 55 minut, potem ochoczo zabrałeś się do dzieła i pstryk :P gratulujemy :P


melduję, że piwo wypite, drugiego w domu brak :( zatem czas spać

aha, jutro o 16 zaczynam urlop :D całe 9 dni bez pracy :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć niebieski :) u Ciebie, skoroś młody wygląda to inaczej - 5 minut wartkiej akcji, godzina 55 minut napawania się własną jurnością i gotowe, dziewczyna ma dość, idzie zrobić coś pożytecznego, a Ty możesz spokojnie wrócić do dłubania przy imprezie, XBoxa czy czegoś innego, czym tam aktualnie się młodzież zajmuje, a już wiem, zatem po godzinie 55 minutach napawania się własną jurnością 5 minut wartkiej akcji... i tak przez cały dzień :) ehhh, młodość :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć niebieski :) u Ciebie, skoroś młody wygląda to inaczej - 5 minut wartkiej akcji, godzina 55 minut napawania się własną jurnością i gotowe,

cześć !

 

 

u mnie wygląda to zupełnie inaczej niż opisujesz ;)

 

 

 

 

 

melduje ,że weekend majowy dziś rozpocząłem ! :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

u mnie wygląda to zupełnie inaczej niż opisujesz ;)
a przepraszam, już się poprawiam, zatem... 2 minuty wartkiej akcji, reszta bez zmian :P

ps. wybacz, ale szydera musi być ;)

o hipotetycznym ojcu dwójki małych diabełków możecie spokojnie napisać, że wygląda to tak:

55 minut usypiania dzieciaków, 5 minut rozkosznych uniesień, godzina na ponowne usypianie dzieciaków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie wygląda to zupełnie inaczej niż opisujesz ;)
a przepraszam, już się poprawiam, zatem... 2 minuty wartkiej akcji, reszta bez zmian :P

ps. wybacz, ale szydera musi być ;)

o hipotetycznym ojcu dwójki małych diabełków możecie spokojnie napisać, że wygląda to tak:

55 minut usypiania dzieciaków, 5 minut rozkosznych uniesień, godzina na ponowne usypianie dzieciaków :P

 

 

 

szydera spoko ;) z czasem nie w te strone ale ok ;)

 

 

to może podczas tych uniesień "wycisz" żonę to nie będziesz musiał usypiać ponownie dzieciaków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to może podczas tych uniesień "wycisz" żonę to nie będziesz musiał usypiać ponownie dzieciaków :P
dzieciaki mają nadprzyrodzone zdolności do budzenia się w najmniej odpowiednim momencie ;) chciałem napisać, że żona nie ma tutaj nic do rzeczy, ale może to zabrzmieć dość dziwnie ;)

pora spać - życzę Wam stosunkowo udanej nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...