Skocz do zawartości

Saab 9-2x, Impreza: różnice sedan / kombi 03-05


LUC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem w trakcie naprawiania Saab'a 9-2x po stłuczce przodem. Z racji braku dostępu do części postanowiłem jednak wstawić do niego części od Imprezy 03-05.

 

Chodzi o to, że nie jestem pewien czy sedan i kombi są dokładnie takie same wymiarowo - szerokością i długością.

Przykładowo, czy na szerokość do mojego saab'a 9-2x opartego na impreza kombi będzie pasował zderzak od imprezy wrx sedan?

Czy na długość będą pasować błotniki od sedana?

Ewentualnie inne ważne różnice?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na Saabie nie koniecznie trzeba się znać - konstrukcyjnie to jest całkowicie Impreza, poza "wykończeniówką". Chodzi konkretnie o różnicę między Imprezą kombi a Imprezą sedan.

 

Mieszkam niedaleko Gdańska, chętnie bym wpadł na spota, tylko co do mierzenia to zależy mi już na czasie żeby kupować części, a wątpie żeby była taka możliwość np. jutro. Ale dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Imprezy II generacji, Kombi/Sedan są RÓŻNE pod względem szerokości (kombi są węższe). Z tego co MI wiadomo (przyjdzie ktoś mądrzejszy to poprawi) to zderzaki, maski etc. są RÓŻNE w sedanie i w kombi. Saabaru to kombik, więc musisz szukać części od kombi.

 

Ale sprawdź to jeszcze najlepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zderzaki, maski etc. są RÓŻNE w sedanie i w kombi

przedni zderzak i błotniki są różne ;-) maska jest ta sama :D

 

Właśnie o tym mówiłem... dobrze, że przyszedł ktoś, kto się zna na rzeczy, ja tylko o różnicy w szerokości słyszałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...