Skocz do zawartości

Nasze testy - czy warto utworzyć nową kategorię na Forum ?


ex-Dyrekcja

"Nasze testy"  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzuciłem test, ale to jest jakieś spieprzone...

To błąd w motorze forum, który będzie naprawiony przez producenta za jakiś czas. Przy promowaniu wszystko jest w porządku, problem ujawnia się przy dodawaniu rekordu. Jeśli ktoś będzie wstawiał artykuł korzystając z funkcji Dodaj rekord bardzo proszę, aby zignorował pojawiający się błąd. Mimo jego wyświetlenia artykuł trafia bez problemów do zatwierdzenia. Tak więc proszę nie ponawiać zapisu i spokojnie poczekać na akceptację :idea:

 

Chodzi o ten błąd:

Fatal error: Call to undefined method hanEmail::buildPlainTextContent()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hmm, no nie jest to jak wejście do Forestera :) ale spokojnie daje radę. Za to prowadzenie... Dla mnie bajka.

Jeszcze jak ma fajny silnik i jest w białym kolorze, to poproszę od razu dwa :D

 

Jeśli zastanawiasz się nad funowozem - bierz bez zastanowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie rozmyślam jak nie mam za dużo do roboty.Pomarzyć można.A z drugiej strony marzenia czasem się spełniają.

 

Piękny ten Z4.Mnie by wystarczył ten podstawowy silnik 184KM ,bo to jest turbo benz. i to w dodatku twin scroll więc może na światłach będzie nieco wolniejszy od mocniejszych wersji ale już w przyspieszeniach w wyższych prędkościach nie powinno być takich różnic.Tak myśle.A frajda z jazdy taka sama i o to tu chodzi.

Ciekawe jaki jest limit wiekowy dla takiego samochodu i czy 44l. to nie będzie głupio.A zresztą....

A jak z zawieszeniem ,bo np.911 wydała mi się w miarę sprężysta,czy Z4 jest bardzo twardy? Pytam bo pewnie nie ma u mnie testowej Z-etki chociaż nie sprawdzałem.Samochód jest piękny i to faktycznie biały z ładną skórką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu jest mowa o testach, ale w sensie organizacyjnym. Ustaliliśmy, że założymy w artykułach kategorię Nasze testy, w której można napisać własny test. Tak więc jeśli ktoś chce przetestować Z4 lub 911 to testować, opisywać i publikować :) A tu nie spamować :lol:

 

Można też poczytać, bo parę fajnych testów zostało już opublikowanych B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu jest mowa o testach, ale w sensie organizacyjnym. Ustaliliśmy, że założymy w artykułach kategorię Nasze testy, w której można napisać własny test. Tak więc jeśli ktoś chce przetestować Z4 lub 911 to testować, opisywać i publikować :) A tu nie spamować :lol:

 

Można też poczytać, bo parę fajnych testów zostało już opublikowanych B)

 

aaaa,OK,już rozumiem.Bo tak nie bardzo wiedziałem jaki wątek rozwinąć a nie chciałem zakładać nowego.A może w sumie przydałby się taki wątek:nasze wrażenia z jazd?

PS. zdaje się że niedługo będę miał okazję potestować Z4_kę :)

PaPa i sorki za niechciany spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że niedługo będę miał okazję potestować Z4_kę

To pisz i rób foty, chętnie poczytam i pooglądamy B)

może w sumie przydałby się taki wątek:nasze wrażenia z jazd?

Ja to mam takie wrażenie, że my w każdym wątku o tym piszemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...