Skocz do zawartości

Drag dr 31


Shiba

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Podobają mi się te felgi wiem że to podróbka Work Emotion CR Kai,ale takie w tej chwili są poza zasięgiem może ktoś miał do czynienia z dragami :neutral: chodzi oczywiście o felgi o ich jakość w codziennej eksploatacji.........Pozdrawiam

post-5923-0-44093000-1353856180_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie felgi B)

Spisują się całkiem nieźle przy codziennej eksploatacji. Jeździłem po różnych drogach i nie raz wpadłem do dziury ale nic się nie uszkodziły :) Najgorsze w nich jest mycie :wacko: Szybciej dwa auta umyje niż te felgi wypucuje.

Jak masz możliwość to bierz ;)

IMAG0371.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to biorę ...........ale kolega ma zdrowie dwa lata na dragach i to w drifcie...o żesz ty ;-)

 

aprposzszs mycia kupilem w lidlu na promocji sporą ilość płynu do mycia felg będzie zabawa :cool:

 

worki bedą nastepne.......post-5923-0-19166400-1353869987_thumb.jpg

post-5923-0-10555900-1353873511_thumb.jpg

post-5923-0-69204500-1353873570_thumb.jpg

Edytowane przez Shiba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przesyłka 8szt felg w kolorze białym i gunmetal dotarła super zapakowane moje białe, Cezar71 zamówił te drugie.Wizualnie super ale to koniec superowości :( po wrzuceniu na wyważarkę okazało 7 z ośmiu odbiega od normy, felgi sprawdzaliśmy w warsztacie który zajmuje się miedzy innymi prostowaniem felg , ich i naszym zdaniem 7szt :unsure: nadawało się do prostowania owszem felgi dało by się wyważyć ale nadal byłyby krzywe.W tym wszystkim sprzedawca okazał się ok bo przyjął zwrot i oddał kasę :) a ja wyleczyłem z podróbek :wacko:

Edytowane przez Shiba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...