Skocz do zawartości

wyjazd ekipy Kraków na zlot plejady Subaru 2006


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przy okazji chciałbym zaznaczyć (pochwalić się ), że do końca tygodnia powinienem mieć CB...

Szpaner!

Ja też jednak planuję 15tego. Więc chyba pojedzie większa ekipa :D

 

jesuuu znaczy mam szykowac globus polski..przeciez moj stary niemiec nie umie tak szybko przebierac "nogami" jak wasze azjatki.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma, ale to najpierw musimy się kiedyś ustawić o 8 rano pod blokiem... Wiesz, metoda małych kroczków... Tradycja musi być zachowana... :twisted: a może się okazać, że będzie problem z konwojem bo przy większej ilości aut (a to się szykuje), wystarczy że ktoś zostanie na światłach lub nie wyprzedzi tir'a... ja znajomość terena mam kiepską, ale przestudiuję mapę (pod warunkiem, że KTOŚ wreszcie napisze jaką trasę obieramy) i można zrobić tak, że Ty będziesz otwierał a ja zamykał stawkę (tylko, żeby mi tak na plejady nie zostało). Niestety znając mnie to pewnie właśnie na taką czerwoną sierrę (moją) będziecie czekać jeżeli postawicie mnie na koniec... ale będziemy walczyć.... jak coś to sie przy jakiensik przerwie zreorganizuje ustawienie ludziów... :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CracowDragon, trasa jest juz chyba wszystkim znana.

Kraków==>> śląsk==>>( w okolicy Bełchatowa zwijamy Kubę), dalej Piotrków Tryb.==>>

Łódź==>> Włocławek==>> Toruń (wpadamy na banię do DJ-a Rydzyka :mrgreen: )

Świecie==>> Grudziądz==>> Warlubie (stąd juz zadupiami jedziemy do Gołunia)==>>

Skórcz==>>Zblewo==>> Gołuń :twisted:

 

A co do pilotowania przeze mnie to raczej odpada, mi odwala na dłóższych trasach :wink: wole zamykać kolumnę, i właśnie nie na początku, a na końcu trzeba kogoś z głową na karku. Nad pilotem jeszcze pomyslimy... (moze Alexa wrobimy ??:mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec moj wyjazd na Plejady sie troche pokomplikowal a czasu coraz mnie zostalo.

16 czyli w pierwszy dzien zlotu umowilem sie o 9 rano w Poznaniu na strojenie mojego potworka, dodatkowo ostatnio niestety Korton zrezygnowal z wyjazdu...

Wiec mam pytanie czy ktos komu nie zalezy na jezdzie w kolumnie chcialby sie ze mna wybrac do Poznania, gwarantuje mocne wrazenia przy 340 hp :wink:

Zas co do rozliczenia za paliwo to juz bedziemy na privie rozmawiac ale napewno korzystnie :) Takze jesli ktos chce zobaczyc jak sie stroi no i wogole dotrzymac towarzystwa to serdecznie zapraszam.

Aha mysle ze najpozniej ok 18-19 dotrzemy do gołunia :D

W razie czego ktos nam miejksca w hotelu ( w moim przypadku domek) odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

340, to nieco optymistycznie. tzw wariant maks :twisted::mrgreen: .

moze sie zdarzyc, ze panowie nie dadza rady podczas jednodniowej sesji.

bedziesz wtedy przerywal i jechal jeszcze raz, czy zostaniesz do konca ?

rozumiem, ze nie udalo sie ustalic bezpieczniejszego (wczesnijeszego) terminu.

o ile mnie pamiec nie myli, to zmieniales sprzeglo. oby bylo nadal w formie,

bo jakby zaczelo slizgac w czasie strojenia, to tez sie wszystko przeciagnie.

i jeszcze jedno, nie jestem pewny, ale przy strojeniu (caly czas) obecny chyba

nie bedziesz. a byloby to ciekawe, choc to czasochlonne zajecie :P . powodzenia 8) .

 

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem dzisiaj z panem Jackiem i powiedzial ze damy radew jeden dzien :D

Jesli trzeba bedzie to i do wieczora chociaz mam nadzieje ze wieczorem bede juz w gołuniu...

Jesli chodzi o inny termin to celowo robie to w piatek pred plejadami zeby znowu sie nie tluc na Pn niepotrzebnie. A co do mocy to bedzie ile bedzie, najwazniejsze zeby sie cholernego cel'a pozbyc i ustabilizowac doladowanie, w kazdym razie nie ukrywam ze bede chcial zrobic tyle ile sie da, wkoncu seryjna sprezarke i tak trzeba wymienic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy piszecie? Jakie 14-tego?

CracowDragon, ALEX, chyba Wam sie o jeden dzien pomylilo... Zlot zaczyna sie 16tego... wiec Wy ktorego chcecie jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Pilnie poszukiwany pasazer dla barta1000 - jeden z nas musi byc 16tego na rozdaniu nagrod, tfu... numerow :mrgreen: - wiec skoro bart1000 musi jeszcze zachaczyc o Poznan to ja musze jechac prosto do Golunia... kto w takim razie chce sie zabrac z bartem na

 

upalanie - strojnie i finalne upalanie :twisted:

 

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję wyjazd 15tego. Do dzisiaj byłem przekonany, że reszta towarzystwa również rusza w tym terminie :!:

CracowDragon, a czemu nie 16-tego? 15-tego tez cos sie dzieje?

Bo pewnie CracowDragon chce "zregenerować siły" :wink: przed częścią sportową. Ja do dziś pamiętam Zlot w Morsku, kiedy z m.in. Mamusią zrobilismy mocną rozgrzewkę przed startem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...