Skocz do zawartości

1/4 mili


Gość jasiufreestyle

Rekomendowane odpowiedzi

He, he - pozostanę przy swoim przypuszczeniu, ponieważ na miejscu autora feralnego postu też szedłbym w zaparte, że to literówka :twisted:. Ale to tylko moje zdanie i macie pełne prawo pomyśleć, że się czepiam :twisted:.

 

Zaczynam sie cieszyc, ze mam z Toba takie a nie inne stosunki... :lol:

 

Jestes wredny bardziej niz ustawa przewiduje :mrgreen:

 

Niepotrzebnie chyba do avataru wrzuciłem Borata, na miejsce Dicka Wredniaka :roll:.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...S4 killer rulezzz

tylko czy to w ogóle skręca?

 

Jakiś czas temu ponoć to nawet działało na zakrętach, ale się mogło sporo zmienić.

Od roku S4 Killer nie skręca. A to dlatego że poprostu mechanizmy nie wytrzymują. Z tego co Oz mówił, to odkąd przestali robić pirłety S4 nie było problemów z napędem.

A co do Evo V gs, to auto jak najbardziej skręca, bo ma to być auto na codzień, do kjs czy jakiś pokazów np. na bemowie na WOSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj działo się dzisiaj na bemowie.

Tajfun- 9,36 -absolutna rewelacja , czas ET+RT poniżej 10 sec- pierwszy w polsce

Evo 7/9 - Tomka Nagórskiego niesamowita powtarzalność 3 x 9xx- wielkie brawa ,widać super przygotowane auto

Kliler OZ- 9.71 życiowy wynik, widać potencjał auta

 

Największy przegrany i zarazem mój faworyt Marcin w jego subaru- coś się bardzo niedobrego działo z oponami lub zawieszeniem , pierwsze dwa biegi jechał podskakując w powietrze, ale po wbiciu trójki auto jechało niesamowicie, widać super przygotowane.

Mój duży szacunek dla Marcina za ogarnięcie auta które chciało wystrzelić w powietrze a nie jechać do przodu, myślę że jak rozwiąże ten problem(w co wierzę ) to pewny kandydat do 8 w tym sezonie.

Marcin trzymam kciuki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze bylem na bemowie. Bylo fajnie, duzo ciekawych aut, duzo wsiowych tuningow, kilka demo carow. Ogolnie podobalo mi sie. Startowal na pewno jakis koles z forum - Bart1000 czy jakos tak, widzialem siedzial w STi w forumowej koszulce ale nie podchodzilem bo nie znam typa i slabo sie udziela na forum.

Dla jaj sprobowalem wsiasc do odjechanego Speedstera :lol: To byla dopiero komedia, ludzie wyli jak male dzieci. Kolanami zmienialem kierunki i wlaczalem wycieraczki, nie bylo mozliwosci nawet zmienic biegu, nie mowiac o jakimkolwiek ruchu kierownica. Normalnie cyrk :mrgreen:

Co do samych startow zawodnikow to lekka lipa, jak co roku jezeli nie zajales z samego poczatku miejscowki to nie bylo bata zeby cos zobaczyc a nieustanne stanie na palcach troche mnie wnerwialo. Za rok zapewne pojade znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze bylem na bemowie. Bylo fajnie, duzo ciekawych aut, duzo wsiowych tuningow, kilka demo carow. Ogolnie podobalo mi sie. Startowal na pewno jakis koles z forum - Bart1000 czy jakos tak, widzialem siedzial w STi w forumowej koszulce ale nie podchodzilem bo nie znam typa i slabo sie udziela na forum.

 

Burak jesteś, większość zna barta1000, często jest na spotach, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buraka to czasem bym z checia z ciebie zrobil :twisted:

Ale na spotach nie ma mnie, koles zapewne i tak mnie by nie kojarzyl tak samo jak ja jego i nie lubie sie pucować do obcych osob. Gdybym zobaczyl np. Przemka, Ciebie czy Azraela- zrobilbym malego psikusa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo 7/9 - Tomka Nagórskiego niesamowita powtarzalność 3 x 9xx- wielkie brawa ,widać super przygotowane auto

 

Ja kibicowałem właśnie Tomkowi, bo należał on do grupy wyjazdowej na Ring i miałem tam okazję poznać go jako dobrego kierowcę i bardzo fajnego człowieka 8).

 

 

 

 

PS. A już ominięcie korka w Niemczech przez duży zajazd ze stacją benzynową było majstersztykiem - slajd na wejściu, pedal to the metal, slajd na wyjściu i już byliśmy paręset metrów bliżej końca korka :twisted::mrgreen:.

 

(już czekam na głosy świętego oburzenia :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...