Skocz do zawartości

problem z dławieniem na niskich obrotach-pomóżcie,STI RA 96r


jarczo

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Mam mały powód do zmartwień- odpalam subaryne STI type RA 96r- czekam chwile aż złapie pare stopni i delikatnie dodaje gazu i czuje jak lekko przydławia obroty. najpierw jest wciśniećie, następnie zdławienie i dopiero obroty silnika idą w góre. W czasie jazdy objawia się to słabym dołem- za słabym i napewno nie seryjnym- co może go dusić i dławić- góra chodzi bez zarzutu od momentu kiedy turbina wstaje jest git. prosze o wskazówki i rady- mam nadzieje że dostane pomoc bo jest tutaj wielu inteligentnych ludzi którzy pomagają w potrzebie.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiece były zmieniane :?:

 

-- 28 paź 2012, o 09:53 --

 

Cewki zapłonowe :?:

 

-- 28 paź 2012, o 09:58 --

 

Swiece były zmieniane :?:

 

-- 28 paź 2012, o 09:53 --

 

Cewki zapłonowe :?:

W przybadku mojego samochodu wymiana tych zeczy bardzo pomogła :) Wystepował problem przydławiiania na wolnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękidzięki za wskazówki- bede atakował pomalutku te gadżety- wymieniał i może w końcu trafie i odczaruje- na pierwszy ogień pewnie przepustnica na czyszczenie, knock sensor, przepływomierz, świece itp, mam nadzieje że innych kwiatkó nie będzie.

chociaż przepływomierz jak nie strzeli błędu na diagno to pewnie go odpuszcze bo co można w nim grzebać...

świece raczej też są good bo nie ma szarpań..

jakbyście mieli jakieś wizje uzdrowienie to wdzięczny jestem za kliknięcie tu w posta

dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...