Skocz do zawartości

Legacy I schemat elektryczny


wojto79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję schemat (chętnie z umiejscowieniem kostek i przekaźników) podgrzewanych foteli w lagacy I.

Niby mam wszystkie kostki połączone i bezpieczniki też są wszystkie a podgrzewania (ale i podświetlenia przycisków) brak.

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam schemat. Ale nie mam skanera :P

 

Ujmując to opisowo musisz mieć przekaźnik, podłączony do różowej wtyczki, która jest umieszczona gdzieś nad schowkiem pasażera, sprawne bezpieczniki 15 i 18 oraz sprawne maty grzejące w fotelach. I powinno banglać. U mnie w 2.0 GL po podłączeniu włączników i foteli działało od razu.

 

-- 2 paź 2012, o 21:48 --

 

wojto79, :arrow: PW

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subarumaniek, Ciekwe to co piszesz, mam nadzieję, że tak będzie. W Legacy III po włożeniu foteli i przycisków podpiąłem kostki i nic, zacząłem grzebać i okazało się, że w miejscu gdzie powinien być bezpiecznik od foteli nie ma nawet pinów :shock: Niestety nie miałem jeszcze natchnienia (od wiosny) żeby znależć, gdzie kończy się ta instalacja, żeby dorobić brakujący fragment, a na forum niestety chyba nikt nie wie :(

Pozdrawiam.

 

-- Śr paź 03, 2012 5:33 pm --

 

Witam,

dzięki za schematy! Różowa wtyczka pod schowkiem jest, ale nie wygląda jak gniazdo przekaźnika, bardziej jakby była do podpięcia innej wtyczki. Wiesz może jaki to przekaźnik? Myślę, że zastąpię go innym a kostkę zostawię równolegle, żeby nie zmieniać instalacji bezpowrotnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naruk08PL, dzięki bardzo!, co prawda po wpięciu przekaźnika w odpowiednie miejsce wszystko śmiga, ale pprzyda się ten link na 100!

Schematy czytać umiem, czasem trochę trudno w aucie fizycznie znaleźć daną kostkę czy gniazdo :twisted:

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koledzy potrzebuje schemtu elektrycznego klimatyzacji i co najważniejsze panelu sterowania nawiewem (sterownik jak poniżej)

 

vwru.jpg

 

7dlo.jpg

 

Chodzi o to, że prawdopodobnie mialem dokładana klimatyzacje. Obecnie włączenie klimatyzacji odbywa sie po włączeniu dołożonego przełącznika halogenów a chciałbym aby było jak przewidział producent tj. aby uruchamiać ją z przełącznika AC na panelu tylko nie wiem w które przewody się wpiąć.

 

Z góry bardzo dziękuje za zainteresowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich forumowiczów jestem nowy na forum. Od kilku miesięcy posiadam Subaru legacy z 2002 r z silnikiem 2,0 125kM. Samochód był bez klimatyzacji zatem postanowiłem ją założyć. Ponieważ samochód posiadał wiązkę więc nie było to takie skomplikowane. Wszystkie części użyte do montażu są częściami oryginalnymi kupionymi na znanym portalu aukcyjnym. Mam pytanie do forumowicza Swojak jak poradził sobie z problemem załączania klimatyzacji ponieważ ja również mam podobny problem.tj. kiedy włączam przycisk AC on podświetla się ale niestety sprężarka nie pracuje kiedy podłącze sprężarkę na krótko wszystko działa dodam że klimatyzacja jest szczelna i przeszła cały potrzebny serwis od strony powiedzmy mechanicznej - również wentylatory działają spięte na krótko. W skrzynce bezpieczników w komorze silnika również dołożone są dwa brakujące przekaźniki. problem kryje się gdzieś po stronie sterowania - tak sądzę ale nie mam pomysłu gdzie, zatem pytanie do grona forumowiczów czy ktoś zmagał się z podobnym problemem?


Aj źle spojrzałem i oczywiście chodzi o forumowicza Zerd za pomyłkę przepraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...