Skocz do zawartości

Smród paliwa w kabinie


Piaskos

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź filtr paliwa. Może jest już, aż tak brudny że ciśnienie jest za duże ;). Zrób też test z luźnym korkiem wlewu paliwa. nie dokręcaj go do końca tak by opary mogły ulecieć. Możliwe że odpowietrznik się zatkał tak jak u mnie :P

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zobaczyć to odpowietrzenie bo z tego co mi się kojarzy po odkręceniu korka wlewowego nie śmierdziało.

Wtedy też by się zgadzało że czym cieplej - więcej oparów i bardziej śmierdzi.

Nota bene w dniu dzisiejszym jeździłem tylko na obiegu zewnętrzynym i poza delikatnym zapachem silnikowym nie czuć było paliwa ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Musze zobaczyć to odpowietrzenie bo z tego co mi się kojarzy po odkręceniu korka wlewowego nie śmierdziało.

Wtedy też by się zgadzało że czym cieplej - więcej oparów i bardziej śmierdzi.

Nota bene w dniu dzisiejszym jeździłem tylko na obiegu zewnętrzynym i poza delikatnym zapachem silnikowym nie czuć było paliwa ani razu.

 

A nie bedzie to nieszczelnosc kolektora wydechowego i/lub tego lacznika elastycznego?

Czy poradziles sobie juz z problem? Czy jak odkracasz korek paliwa to slyszysz mocne syczenie powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mialem podobny problem, nie moglem zlokalizowac wycieku ani zrodla skad wydobywa sie zapach benzyny. Okazalo sie ze uszczelka od pompy paliwa byla podwinieta i paliwo cieklo pod tylne fotele niezaleznie od ilosci paliwa w baku. Wymiana uszczelki zniwelowala zapach i wrocilo syczenie wpo odkreceniu korka baku. Jest szczelnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...