Skocz do zawartości

Droga z Lodzi do Warsawy?


scrmnwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jedź na Stryków, a potem to już prosto do Warszawy A2

Ta trasa będzie najlepsza 8) ale ciekawe jak będzie w stolicy, podobno ostatnio wyjątkowo zakorkowana :wink:

 

Po słownik poprawnej polszczyzny do Wa-wy jedziesz

Nie czepiaj się naszego amerykańskiego kolegi :?

A swoją drogą ciekawe, czy Twoją angielska gramatyka jest lepsza :?: :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na Stryków, a potem to już prosto do Warszawy A2. Jest zwężenie, ale nie ma żadnych korków. :wink:

 

Tu masz pokazaną trasę :arrow: http://mapa.targeo.pl/1_łódź,,2_warszawa

 

Dokladnie jak pisze kolega, ja w sierpniu juz 4 razy jechalem, autostrada to wielkie slowo bo wiecej jest zwezenia do jednego pasa niz dwupasmowki, ale jedzie sie zwawo i tak. Policji ani razu nie widizalem. Jak masz CB radio, skorzystaj bo warto.

 

ale ciekawe jak będzie w stolicy, podobno ostatnio wyjątkowo zakorkowana

Nie wydaje mi sie, zawsze sa korki, nie tylko w wawie, tylko trzeba unikac Wislostardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje jeszcze ras! Bardzo dobrze sie jechalo i dojechalem za godzine.

 

Tez widzialem niebieskiego Subaru Impreza na trasie z Zgierza, jechal z mna jak bylo zwenrzenie ale purzniej pojechalem dalej. Dobrze sie jechalo. ;)

 

Wracajonc zjechalem na jakis zjazd do ubikacji, jak wracalem to wjechalem na zlom strone autostrady, znaczy jechalem po tej stronie gdzie jeszcze nie byla otwarta i gdzie robotnicy robili. Pracownicy byli mili i wykierowali mnie na trase... bardzo zle bylo wszystko oznaczone.

 

W Warszawie troche po blondzilem bo jeszcze nie mam naivgacji w aucie a czemus iphone nie pokazywal dobra trase, ale jakos na lotnisko trafilem przez Warszawe bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...