Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Trochę zapomniana świetna artystka .

 

http://www.videodetective.com/music/buddy-x/686016

 

 

 

Tylko tam ten fajny kawałek znalazłem na necie i mam nadzieję ze go otworzycie ...jesli nie to mam na myśli Neneh Cherry - Buddy X ze świetnego zresztą albumu z lat 90 tych "Homebrew"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam nową płytę Ania Dąbrowska - Dla naiwnych marzycieli .

 

Celowo nie podaję linka do któregoś z kawałków z tego albumu bo tak jak vinyl należy słuchać tego od początku do samego końca . Całość jest bardzo dobra i broni się , kto wie czy po przejściach ostatnich jakich doznała Ania , to może być jej " magnum opus"

 

 

12764608_970401533037463_615281237270047

 

Trochę zapomniana świetna artystka

 

Dawne czasy ,ale było o niej głośno za sprawą tego utworu

 

Faktycznie za sprawą komercyjnego kawałka w duecie jakim był "7 second " zrobiło się głośno ale sama artystka Neneh Cherry miała ambitniejsze kompozycje , w tamtych latach 90 tych nie do końca docenianych w Europie ... Za to w Stanach było lepiej a to świetna przecież artystka jest i posiadam jej albumy (kilka na LP i wszystkie na CD) :)

Edytowane przez Luk77
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał AIDS,i nawet zwykłe zapalenie płuc bywa śmiertelne.

To że ludzie umierają to nic niezwykłego,ale najgorsze jest to że odchodzą ARTYŚCI na których ja się wychowałem słuchając Ich muzyki.Chyba się napiję.

 

Dla zmiany nastroju

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał AIDS,i nawet zwykłe zapalenie płuc bywa śmiertelne.

To że ludzie umierają to nic niezwykłego,ale najgorsze jest to że odchodzą ARTYŚCI na których ja się wychowałem słuchając Ich muzyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Luk77
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie coś nowego świeżego :D


Miał AIDS,i nawet zwykłe zapalenie płuc bywa śmiertelne.

To że ludzie umierają to nic niezwykłego,ale najgorsze jest to że odchodzą ARTYŚCI na których ja się wychowałem słuchając Ich muzyki.Chyba się napiję.

 

Dla zmiany nastroju

 

Na Aids zmarło wielu sławnych, fredie również.

Jak widac choroba dopada homosi

 

O prince huczeli w radiu dosyć czesto, jakoś specjalnie nie przepadałem za jego graniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie macie wrażenia ,że to temat z jakiegoś serialu?

Nie moge skojarzyć z niczym a to pewnie dlatego iż telewizji praktycznie nie oglądam ;)

 

 

Jutro natomiast w niezatapialnej gra Hans Zimmer

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś powieliło post poprzedni.... Powoli kończę akcję pod nazwą "dom". Jest tam salon , który ma powierzchnie ok 80 m i w połowie ma 6 m wysokości. A w połowie normalnie-3 metry. Do tej pory, mieszkając w kamienicy ratowałem sie B&O A9. Mam sieć , uruchamiam z iPhone lub iPada.... I i gra:-) spotify lub imusic mi bardzo pomaga:-)

 

Chciałbym mocny dźwięk. Mocny.... Bo lubię prostą, pełną basu muzykę. Chciałbym czysty i "prawdziwy" dźwięk. .... Bo lubię Dire straits i koncerty...

Chciałbym mieć możliwość sterowania mobilnego i korzystania ze zbiorów muzyki w sieci , jak dotychczas... Nie tylko CD...

 

Czyli czysto, mocno - żeby się grzywka prostowała, nowocześnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 m to sporo do nagłośnienia. Do tego niezły pogłos będzie. Zasadnicze pytanie ile chcesz przeznaczyć na sprzęt. Jeśli chcesz dobrego dźwięku to przy takim dużym pomieszczeniu to IMO przydałaby się pomoc specjalistów od dźwięku. 


Ew. dobre słuchawki. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...