Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

 

Słuchać tego głośno i przy dynamicznej , mocnej integrze , końcówce no i źródle :)

 

Czyli na laptokowych głośnikach może być? ;):biglol:
Posłuchasz tego na wg mnie wybornym Sansui AU 999 i bardzo dobrych Tannoy ktore posiadasz i w sumie to " świat i ludzie " ;)

 

 

 

 

Ten kawałek pod warunkiem dobrego wydania i źrodła rozkłada amplifikacje i kolumny na łopatki ... Gdy nie ma podmuchu jakim sa fani rocka w niebo (piekło)wzięci i rozdzielczości to w systemie cos nie tak ;)

 

 

http://youtu.be/6hLLe7j_tKA

 

 

 

Podmuch tutaj tez sie czuje ;)

 

Wybitny zespol , tekst a na dobrym stereo ...same bonusy :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adam , w tym min. kawałku w japońskim wydaniu i na CD porównywałem dynamikę Naim CDX2 do Sony CDP - X77ES ;)

 

 

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka gatunku, od kilku lat widać dojrzałość muzyczną i wokalną na koncertach. Polecam wersję DTS na dobrych słuchawkach - miazga!

 

 

 

 

 

 

 

Ale bass..., potęga



 

 

Pozytywnie mnie dziś zaskoczono :)

Mnie też, dobre brzmienie...

Edytowane przez pszumiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Posłuchasz tego na wg mnie wybornym Sansui AU 999 i bardzo dobrych Tannoy ktore posiadasz i w sumie to " świat i ludzie " ;)

Dopiero teraz mogę się przekonać jak dobrze grają moje DC4T :D

 

AU 999 wymiata :yahoo:


 

 

P.S Dobrej muzyki nie można słuchać cicho :mrgreen:

TRUE! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AU 999 wymiata :yahoo:

 

Wymiata i to pomimo ze jest z roku 1968 w oryginale !

 

Świadczy i potwierdza teorie ze w dziedzinie amplifikacji swiat nie poszedł do przodu ,ba, stare klocki lepiej sobie radzą z kiepskim okablowaniem ( sieciówki, głośnikowce , RCA )

 

 

Muzyka na dzis :)

 

 

 

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy totalnej indolencji jaka sie dzieje na rynku muzycznym to Panią Adele mozna byc w niebo (piekło ?) wziętym ...Rewelacja !

 

Na Brytyjczyków mozna zawsze w tej kwestii liczyć :idea:

 

Ale trzeba sobie o tym koniecznie przypomnieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy totalnej indolencji jaka sie dzieje na rynku muzycznym to Panią Adele mozna byc w niebo (piekło ?) wziętym ...Rewelacja ! Na Brytyjczyków mozna zawsze w tej kwestii liczyć Ale trzeba sobie o tym koniecznie przypomnieć

Dlatego jakoś przestałem śledzić co się dzieje nowego na rynku muzycznym. Pewnie trochę tracę, ale mniej rozczarowań. A poza tym to Polakom najbardziej podobają się te filmy, które już widzieli ;) No i dlatego jak się lat temu trochę zagrzebałem w starociach tak wciąż w nich siedzę :)

No to coś ze śpiewających pań:

 

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy totalnej indolencji jaka sie dzieje na rynku muzycznym to Panią Adele mozna byc w niebo (piekło ?) wziętym ...Rewelacja ! Na Brytyjczyków mozna zawsze w tej kwestii liczyć Ale trzeba sobie o tym koniecznie przypomnieć

Dlatego jakoś przestałem śledzić co się dzieje nowego na rynku muzycznym. Pewnie trochę tracę, ale mniej rozczarowań. A poza tym to Polakom najbardziej podobają się te filmy, które już widzieli ;) No i dlatego jak się lat temu trochę zagrzebałem w starociach tak wciąż w nich siedzę :)

No to coś ze śpiewających pań:

 

 

Janis , swietna ...Klub 27 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy totalnej indolencji jaka sie dzieje na rynku muzycznym to Panią Adele mozna byc w niebo (piekło ?) wziętym ...Rewelacja ! Na Brytyjczyków mozna zawsze w tej kwestii liczyć :idea:

 

Czasem się coś trafi... gdyby Ona nie była kobietą to Pan z gitarą chyba lepszy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...