Skocz do zawartości

Zębatka tylnej wycieraczki


japan76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Czy ktoś z Was wie, gdzie i czy można dostać gdzieś plastikową zębatkę, która znajduje się w silniczku tylnej wycieraczki legacy kombi. Mam problem z tylną wycieraczką :? . Po rozebraniu silniczka okazuje się,że jest tam plastikowa zębatka,w której zdarły się częściowo zęby. Cała reszta jest jak najbardziej sprawna. Nie będę przecież kupował całego silniczka za kilka stów :cry: . Zastanawiam się czy jest jakakolwiek możliwość zdobycia takiej zębatki.

Pozdrawiam.

aaa.....i jeszcze jedno. Mój centralny zamek tzn. nie zamykają się drzwi kierowcy z pilota.

 

Posiadam Legacy kombi z 2005 roku.

 

Jeśli chodzi o centralny zamek, gdy zamykam z pilota jak zawsze to zamykają się i otwierają wszystkie drzwi poza drzwiami kierowcy. Otwiera się i zamyka troje drzwi a drzwi kierowcy nie. Widać w trakcie zamykania i otwierania, że rygiel się nie rusza.

także zamykam najpierw kluczykiem drzwi kierowcy a potem wciskam pilota żeby zamknąć pozostałe troje lub odwrotnie. Jest to trochę uciążliwe a poza tym nie lubię jak mi coś nie działa :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa.....i jeszcze jedno. Mój centralny zamek tzn. nie zamykają się drzwi kierowcy z pilota. Pozostałe drzwi się zamykają a kierowcy nie i muszę zamykać kluczykiem a potem wciskać kluczyk. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną?

Czyli jak zamykasz kluczykiem drzwi kierowcy, to inne też się nie zamykają?

 

Jeżeli tak, to prawdopodobnie coś ze sterowaniem w drzwiach kierowcy, bo najczęściej system jest tak zrobiony, że jeżeli zamykasz (z klucza) drzwi kierowcy, to reszta też powinna się zamknąć.

 

Czy problem występuje też przy otwieraniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa.....i jeszcze jedno. Mój centralny zamek tzn. nie zamykają się drzwi kierowcy z pilota. Pozostałe drzwi się zamykają a kierowcy nie i muszę zamykać kluczykiem a potem wciskać kluczyk. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną?

Czyli jak zamykasz kluczykiem drzwi kierowcy, to inne też się nie zamykają?

 

Jeżeli tak, to prawdopodobnie coś ze sterowaniem w drzwiach kierowcy, bo najczęściej system jest tak zrobiony, że jeżeli zamykasz (z klucza) drzwi kierowcy, to reszta też powinna się zamknąć.

 

Czy problem występuje też przy otwieraniu?

 

No właśnie, czy problem jest też przy otwieraniu ?

Ja miałem taki problem, że jedne drzwi nie zawsze się otwierały lub zamykały. Trzeba było robić to "ręcznie" albo wciskać kilka razy odpowiedni przycisk na kluczyku. Problemem był sterownik w drzwiach. Wymiana w ASO to dość droga sprawa - ok. 600 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...