Skocz do zawartości

Sprzedam auto tanio!


Piotrku6

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam samochód

 

Kolego, samochda to ty se możesz na forumie opylać jak sie zakolegujesz ze starszyzno odpowiednio łapówko, przesłanom w nietłukoncym opakowaniu na adres Mondregokaczora z powiadomieniem strszyzny o przesyłce ...niezwłocznym. Warunkiem umieszczenia takiego anonsensa na łachmanach Forum, jest posiadanie do opylenia auta, a nie Fiorda.

I proszę mnie tu nie straszyć Forumowiczów temi ochydnemi fotograbiami.

 

Siwus ciecius

Ps. że też musze w takich sprawach Wmordęratołów wydręczać..mać.

Flipery chiba jeszcze dźmajo po tem uwalonym zgrozomadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad taka podejrzanie niska cena??!!

Ja bym byl Impra kombi zainteresowany, ale:

1. wolalbym turbo, wolnossacy za slaby (zle skojarzenia z 1.8 w Bravie - za malo)

2. AUTOMAT - nigdyyyyyy, 0 przyjemnosci z jazdy

3. kaska bedzie odpowiednia najwczesniej za 6-7 miesiecy :(

 

Pozdraiwam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?:
Kto chce kupić Subaru Impreze

 

Szanowny Roberze, niby wyglonda przyzwoiciej, ale powidomienia o łapówie dla starszyzny nie otrzymałem. A duży masz ten autoKOMIS.??

Pytam bo też coś szukam, ale w tych piniondzach to mnie interesujo tylko kradzione ..... bo można lepszy rocznik trafić.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu taka niska cena? Ponieważ trzeba sprzedać a nie czekać na klijenta długo, A jeszcze jeden tylko 13,500 Euro Z NIemiec 100% nie wypatkowy SUBARU Impreza Kombi TS 2002 (38000 tys. km) 1.6 silnik, nie automat Srebrny, Waga 1305 kg ABS, Air Bag, CD, Elektryka, Do sprowadzenia oczywiście plus cło. Z komisu autoryzowanego Salonu Subaru w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam i proszę o sksownie tego posta!

 

Jezusicku, pełna kultura, cheba mu trzeba bedzie pomóc sprzedać tego kolegę auta........ a może na odwrót ? Panie szanowny Piotrze Szósty, proszę o przeanalizowanie moich wcześniejszych wypowiedzi ( od października 2002 ) a potym przeczytanie jeszcze raz ty ostatni, potem pińć minutów na pomyślunek, potem pińć kolejnych dla cienżko kapujących a potem EUREKA !!!! ten gościu nie używa w swoich wypowiedziach tych mordów co na lewo. ..................... BO NIE MUSI !!!!

......abo nie umi. ABO MU SIE NIE KCE !!!!! ale konteksty som jasne dla wszystkich JAJA SE ROBIE I DO SERCA SE PROSZE NIE BRAĆ ANI JEDNEGO MOJEGO SŁOWA.

 

Siwy - co pierwszy raz wystraszył potencjalnego Forumowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny RobeR!

 

Wydaje mi sie, ze trafiles na zle forum, jako ze tu mamy inteligentnych forumowiczow, ktorzy nie dadza sobie zrobic wody z mozgu.

 

Cena za Impreze 2.0 podana przez Ciebie - ok. 14000 Euro, prawda?

 

W przeliczeniu na PLN:

 

14000 x 4,55 = 63700

 

dodac clo:

 

63700 x 1,35 = 85995

 

dodac akcyze:

 

85995 x 1,036 = 89090,82

 

dodac VAT:

 

89090,82 x 1.22 = 108690,8004

 

Plus jeszcze karta pojazdu (ok.1000zl), przeglad techniczny (ok. 500zl) oraz zaswiadczenie EURO2 (ok.300zl), czyli w sumie dodac 1800zl. otrzymujemy piekna sumke

 

110490,80 PLN za sprowadzona przez Ciebie Impreze 2.0

 

Szczerze mowiac, to ja bym wolal kupic nowa Impreze 2.0 MY03 w SIP za

25 400 EURO, czyli 115570zl

i miec 3 lata gwarancji i wyzsza wartosc przy odsprzedazy.

 

Nie bede juz przeliczal cen pozostalych podanych przez Ciebie samochodow.

 

A tak na marginesie, to jest to forum prywatne i chyba raczej nie powinno sie reklamowac wlasnych dzialan. Juz bylo pare takich watkow...

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym dodac, ze mam nadzieje, ze Pan RobeR pojawi sie jeszcze nieraz na forum, tylko moze niekoniecznie w celach marketingowych.

 

Takie ogloszenia, jak kolegi Sunnychrisa albo Piotrka6r (sorry, jesli cos przekrecilem), to mi nie przeszkadzaja, bo rozumiem, ze ludzie chca sie pozbyc starych Subarakow i kupic nowe, a moze nawet cos nowego innej marki. Chodzi o to, ze jest to sprzedaz prywatna.

 

Ale jak ktos chce tutaj robic interesy, to to, przyznam szczerze, z lekka mnie.....irytuje. :roll:

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z majcy mialem 3, bo sie obijalem jak cholera w zeszlym roku .

Zreszta mysl, zeby to przeliczyc ile by to kosztowalo w sumie podsunal Tata, ja tylko wyliczylem

Pomysl bardzo dobry, tak w zyciu trzeba myslec. Nagana dla Thana_J za 3 z majcy ;) i pozdrowka dla Taty!!!

 

Ale jak ktos chce tutaj robic interesy, to to, przyznam szczerze, z lekka mnie.....irytuje.

masz to samo co ja...mnie tez to..............ekhm..........denerwuje ;)

 

 

Pozdrawaim serdecznie, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu: Forum to nie "burdel" to którego można wrzucić byle co.

Tutaj są mile widziane prywatne pojedyńcze propozycje bo można przynajmniej fotki fajne obejrzeć i ogólnie pogadać o samochodzie. Może ktoś z forumowiczów kupi i będziemy mieli kolejnego posiadacza z udziałem na forum.

 

Pszepraszam wszystkich za słowo "burdel" ale mnie poniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...