Skocz do zawartości

25 sierpnia sobota NMNP -Zabawa, trening, GRYLL i dwie trasy


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za obsuwe, tak to jest jak na dworzu jest non stop cieplo :)) ale w koncu znalazla sie chwila zeby wszystko zgrac. Przegladajac zdjecia chcialam podziekowac za wszystkie usmiechy, kciuki do góry i te inne :) to było miłe zaskoczenie. Gdzie niegdzie, z nudow, dodałam kilka elementow od siebie.

 

https://picasaweb.google.com/116981152461104878845/RallyEvents25082012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPHw7PjGpurHlgE&feat=directlink

 

Do następnego!

 

Magdalena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ups :wink: 8) , tez jestem zdania ze coś od początku przygotowane do sportu a nie zeby szybko wozić dzieci do przedszkola bedzie bardziej niezawodne

 

poza tym jestem zdania że budowanie ma sens wtedy gdy wykładasz od razu worek $$$ i dajesz zlecenie do wybranej firmy. Tak jak to wygląda u mnie (z mojej winy, a konkretnie moich $$$) czyli dokładanie co i rusz czegoś więcej, zmiany koncepcji bo się plecy przyzwyczaiły :twisted: , wymiana po 2 razy tych samych części bo zaczyna brakować wydajności itd. Wychodzi 2 x razy drożej

 

Trochę zaśmiecamy chyba wątek, jak chcesz Vert to zgłoś i niech mody przeniosą tą dyskusję np do mojego tematu w nielegalu

Bębenku żadne zaśmiecanie. RAczej pomoc dla początkujących ! :roll:

JAbba r nie pitol. kupiliscie fure i co ivent fura wracała na lawecie :idea: To się nazywa niedoinwestowana Enka :idea:

Może i zapitalała ale kilka kilometrów a potem była padaka. A potem pojechałeś na koniec świata :mrgreen: i to było lepsze rozwiązanie niż pakowanie siana w logana. Zaczeliśmy temat w którym mam wrażenia zaczeliśmy zgodnie twierdzić że nie ma sensu przerabiać cywila w rajdówkę a jeśli mamy rajdówkę to trzeba mieć wóóóóóóóóóór siana aby cieszyć się niezawodnością :idea:

 

JAbarku skarbie. częsciej jezdziliście padliną hondą niz loganem :twisted:

 

-- 3 wrz 2012, o 19:15 --

 

Przepraszam za obsuwe, tak to jest jak na dworzu jest non stop cieplo :)) ale w koncu znalazla sie chwila zeby wszystko zgrac. Przegladajac zdjecia chcialam podziekowac za wszystkie usmiechy, kciuki do góry i te inne :) to było miłe zaskoczenie. Gdzie niegdzie, z nudow, dodałam kilka elementow od siebie.

 

https://picasaweb.google.com/1169811524 ... directlink

 

Do następnego!

 

Magdalena

Dzięki ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, no właśnie - sypały się drobiazgi przed moimi wakacjami, potem Marcin wyprostował temat, wystroił na Pectelu i chodziło jak trzeba.

Na lawecie auto wracało zawsze - bo tak też jechało na imprezę :)

U Ciebie urwałem raz zderzak i wróciłem bez - na kołach - ale to już po powrocie z wczasów :)

 

Civic daje (przy moich umiejętnościach) 90% frajdy z jazdy w porównaniu do N-ki za 10% jej ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...