Skocz do zawartości

[PS] Forumowy oszust!!


ASAHI

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do powstałej i niemiłej sytuacji opisanej wczesniej… po otrzymanych wyjaśnieniach od wszystkich stron konfliktu, mogę stwierdzić tylko, że zawiodła komunikacja na płaszczyźnie, warsztat Pana Krzysztofa Zagrodzkiego(MOTOR-ZAGRODZKI) wykonujący naprawę silnika, a dostawcą części Xbike. W związku z tym, że sprawa została wyjaśniona i sprostowana, zwracam honor Xbikowi.

 

Co do warsztatu Pana Krzysztofa Zagrodzkiego(MOTOR-ZAGRODZKI), może zawiodła trochę komunikacja z dostawcą części Xbike, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń i pretensji. Pan Krzysztof jest prawdziwym specjalista od naprawy silników, a nie od spraw papierkowych i rozliczeń. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w OBR-FSO i własnym warsztacie, w którym naprawia i buduje silniki dla wielu klientów jak i zawodników(np. Krzysztof Hołowczyc), gwarantuje satysfakcje z dobrze i fachowo wykonanej naprawy. Szczerze polecam usługi tego warsztatu i jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, fachowości i ludzkiej życzliwości z jaką się tu spotkałem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

emilczumalowski, wystarczyło napisać do któregoś z moderatorów, że chcesz kupić samochód, a nie spamować. Teraz Twoje posty wywalam do śmietnika, bo bałagan zrobiłeś w parunastu wątkach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...