Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

A ze sprajtem to tylko...

Nie wiesz co dobre WiS. :smile:

 

Wiem.

 

Nie żadne takie tam napoje dla kawiorów, ani sprajty... :roll:

 

Bierze się piwo, i podgrzewa z cukrem waniliowym. A potem rozcieńcza to spirytusem. Na przykład w proporcji fifty-fifty. A jak impreza jest wyłacznie męska i dozwolona od lat 40., to 1/3 piwa, 2/3 spirytusu.

 

Polecam.

 

Najlepiej, jak mikstura postoi kilka miesięcy... ale to raczej awykonalne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trafiłem na padakę w BMW. Kłócę się z nim o prędkość maksymalna jego bumy 320i 150kucy. Stwierdził, ze ściągnął ogranicznik "PRETKOSCI ( :mrgreen: ) i jego auto przy 230km/h ma jeszcze zapas mocy. Pomylił to z ogranicznikiem obrotów max. i twierdzi, że jego wozik się do 10tyś obrotów kręci. NAJS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trafiłem na padakę w BMW. Kłócę się z nim o prędkość maksymalna jego bumy 320i 150kucy. Stwierdził, ze ściągnął ogranicznik "PRETKOSCI ( :mrgreen: ) i jego auto przy 230km/h ma jeszcze zapas mocy. Pomylił to z ogranicznikiem obrotów max. i twierdzi, że jego wozik się do 10tyś obrotów kręci. NAJS

 

Nie wiem co chop bierze ale szkoda watroby ... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to jest ogranicznik PRETKOSCI :roll:

 

Ja też nie wiem co to ogranicznik PRETKOŚCI, ale koleś to miał w swoim wozie :mrgreen:

 

ja zasowam moja BMKA 320I E36 ROK 1992 CZARNA POJ 2,0 NA WTRYSKU MOC 155 KUCYKOW PRETKOSC MAX JAKA JECHALEM 230KM\H ALE DALA BY RADE JESZCZE ZDJETE BLOKADY OGRANICZENIA PRETKOSCI PRAWIE PELNE WYPOSAZENIE OPROCZ SKOR TAKTO PELNA ELEKTRYKA ROGINALNE 16 ALU BMW SPRZODU OPONU 205 Z TYLU 225 CONTINENTAL OBNIZANA LEKA ZMIANA PRZODU WYSUNIETY GRIL LEKKO PO TUNINGU NIEMIECKA FIRMA KONTINENENTAL SPOJLERY ZDEZAK PRZEDNI W STYLU MPOWER CO TU WIECEJ PISAC PASJONUJA MNIE BMW MAM ZAMIAR ZMIENIC NA 740I ROK 1996 LUB 97 NA PELNYM WYPOSAZENIU PIEKNE AUTKO TYLKO POJEMNOSC PRZERAZA WIR W BAKU ALE COS ZACOS

 

niumen, tak predkosci czyli jesli masz obroty do 7000 to to max pojedziesz 209km\h ja po zdjeciu niemasz ograniczenia na obrotach czyli mocy silnika a tym predkosci jesli na 7000 jedzie 209 to przy ok 10000 pojedzie znacznie wiecej ja jechalem 230 i kurwa nie wmawiaj mi ze jest to nie mozliwe bo sie kurwa nieznasz chcesz zauszmy sie o 2000zl pojade teraz dla ciebie specjalnie dzis nie mialem sie gdzie tak rospedzic poprostu slizgo jest a bym fotki zrobil zdjecia przedstawiaja popros koleszke ktury ma e36 2,0i niech ci wrzuci na obroty strzalka zatrzyma sie na 7000 udowodnilem wiec niema tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym wam wkleić całą rozmowę, ale to nie miejsce na takie śmieci :mrgreen: Generalnie koleś wyznaje zasadę - im większe obroty tym większa moc, bo jak nie masz ogranicznika to moc i prędkość max. zależy tylko od obrotów :twisted::twisted::twisted: , masz 20k rpm = 500KM, 50000 rpm to już jakieś 800KM - proste, nieprawdaż? :cool:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usiałbym wam wkleić całą rozmowę, ale to nie miejsce na takie śmieci Generalnie koleś wyznaje zasadę - im większe obroty tym większa moc, bo jak nie masz ogranicznika to prędkość zależy tylko od obrotów , masz 20k rpm = 500KM, 50000 rpm to już jakieś 800KM - proste, nieprawdaż?
Jego mózg wyraźnie ma ogranicznik PRETKOSCI.. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monarchia to fajny system był.

I powinien zostac przywrócony! Bo nie zawsze większośc ma rację. A szczególnie większośc złożona z dresów w BMW.

 

Cytat:

KOLEDZY MOI ZE ZLOTOW LECIELI BETI 250KM MPOWER TY POROWNUJESZ POLONEZA CZY GOLFA SORRY NIECHCE MI SIE PISAC JAK TERAZ BEDA ROBIONE JAKIES WYSCIGI MOZEMY SIE POSCIGAC ZAKONCZMY TEMAT

Lepiej zakończyc temat. Bo nie daj Bóg jeszcze będziesz miał rację i koledzy twojego adwersarza przyjadą i bejsbolami udowodnią Ci, że jednak tak do końca ta racja nie jest Twoja :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...