Jump to content

wiem już że outback tylko teraz jaki

rozczochrany
 Share

Recommended Posts

Witam

Po przeczytaniue "konkretnej" dawki postów; forum radziło:

-do miasta -foreter

- trasa-outback

Jeżdzę głównie w mieście więc wybrałem..................

outbacka.

h6 3,0- będzie odpowiedni

2,5 - 250KM -też będzie ok

2,5 - 165 kM ?????- czy nie będzie zbyt "mułowaty"???

Nie gnam na złamanie karku, ale wolałbym manewr wyprzedania skrócić do minium.

Dobre (2006-2008; mały przebieg, FV,Eu wersja ) H6-znaleźć trudno, ale znalzłem kilka 2,5 165kM.

Prosłbym o opinie użytkowników outbacków z mniejsza liczą koni o opinie. Czy nie mają problermów z płynnym wyprzedaniem w manulalu jak i w automacie.

Chciałbym na wakacje pojechac już "nowym" autkiem; jak nie da rady znaleźć outbacka; drugi w kolejce jest forester III (większy niz II).

Z góry dziękuję za opinie

:) przy obecnych cenach paliw wiekszosc ludzi zwolnila, wiec z wyprzedzaniem nie ma problemow.... ale na powaznie to wszystko zalezy od tego czego od auta oczekujesz. 2,5 bedzie ok, ale ma ograniczenia. H6 super motor, ale trzeba sie liczyc z nieco wyzszymi kosztami eksploatacji - powinien za to odwdzieczyc sie dluga praca, 2,5 turbo tylko z USA. Mozesz poszukac tez pierwszych diesli, wtedy bedzie nieco tansza jazda. Kazdym z nich mozesz jechac dynamicznie, z tym ze H6 bedzie chyba naj...

Wysyłane z mojego BlackBerry Runtime for Android Apps za pomocą Tapatalk 2

Witam

Po przeczytaniue "konkretnej" dawki postów; forum radziło:

-do miasta -foreter

- trasa-outback

Jeżdzę głównie w mieście więc wybrałem..................

outbacka.

h6 3,0- będzie odpowiedni

i tego sie 3maj :)

OBK z 3.0 H6 to komfortowe, sprawnie odpychające się autko.

....to civicowe 90,czy 99 km,zaleznie od modelu,nie ma co porownywac ze 165 km Subaraka.Ja mam automata 2.0 ,wlasnie wrocilem z niewielkiej przejazdzki,tyl zapakowany ludzmi i bagaznik gratami,wiec fajnie bujal sie lekko na nieownosciach,ale skoro amory mam od nowosci.....wyprzedzanie idzie,ale automat jest leniwy czasami i mnie daje do myslenia,w sensie wahania sie...Niestety ,w manualu mam calkowita kontrole nad autem,tu sie musze rozbujac i pomyslec...Ale fajnie chodzi i jezdzi...H6,na pewno odlatuje...ale jak dla mnie,spalanie 13 po miescie tez mi wystarcza,wiecej juz bym nie tolerowal ;-)

... czy te 2,5 165KM "da radę"?

Tylko do spokojnej jazdy , przy wyprzedzaniu czuć pewien niedostatek mocy i trzeba o tym pamiętać :idea:

Nie tylko do spokojnej :roll: ... OBK to nie jest sportowy samochód, ale da się nim dość dynamicznie poruszać :wink:

Pod warunkiem, że to MT i wyprzedzanie odbywa się w okolicy 4-6tys.rpm :)

Jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie mogła wyprzedzić na trasie ze względu na mułowatość... co prawda przydałoby się mu więcej koni pod maską, ale nie ma tragedii :wink:

... da się nim dość dynamicznie poruszać :wink:

Pod warunkiem, że to MT i wyprzedzanie odbywa się w okolicy 4-6tys.rpm :)

Oczywiście że w miarę dynamicznie się da :) Tak jak wspomniałaś jeśli 2.5 to tylko skrzynia MT :idea:

... co prawda przydałoby się mu więcej koni pod maską... :wink:

No właśnie , przydałoby się :wink:

Chyba znalzłem 2457 cm³ (Moc 173 KM / 127 kW) w manualu z polskiego salonu.

Co szanowne forum sądzi o tym silniku w stosunku do 165kM???

a był taki oferowany w EU? Poprzedni model miał 165KM a obecny 167KM. Może to radosna twórczość sprzedającego?