Skocz do zawartości

Pytania do Dyrekcji - jakie oczekiwania


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dużo głosów, aby ograniczyć możliwość zadawania pytań dla forumowiczów z małą liczbą napisanych postów.

Jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :mrgreen:

Dopiszesz parę postów, zmienisz zdanie :wink: :twisted:

jeśli maja być wprowadzane ograniczenia, to bardzej na czas jaki upłynął od rejestracji

Może być i tak, choć jak się dobrze zastanowić, to żadne ograniczenie do końca nie zadziała, mogą przecież pojawić się wpisy pt. "Kolega Pyta" :twisted:

Zwróć jednak uwagę, że Dyrekcja w ankiecie sonduje tylko ograniczenie dostępu dla osób niezalogowanych, reszta ograniczeń to nasza radosna twórczość :mrgreen:

 

-- 3 lip 2012, o 11:13 --

 

zachęta do "spamowania"

Widzisz... wcale nie trzeba spamować :roll:

tu merytoryczny pościk,

tam merytoryczny pościk...

a licznik bije :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzisz... wcale nie trzeba spamować tu merytoryczny pościk, tam merytoryczny pościk...a licznik bije

Dlatego "spamowanie" wrzuciłem w cudzysłów, ale żeby wypowiadać się merytorycznie to trzeba najpierw posiąść wiedzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu merytoryczny pościk,

tam merytoryczny pościk...

 

Dzieci, nie biercie przykładu ze sejmu. Polmika polega na wymianie opinii, a nie na ...wymianie ognia. Znaczy się ...sorry, tak robio amerykanie. Wew naszem sejmie polemika polega na wymianie ...pozwów.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
hmmm.... Zaznaczyłem opcję nr 2. Trochę mnie dziwi że jako jedyny jak na razie

Czy będzie nadużyciem, jeżeli poproszę o uzasadnienie ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłam se zaznaczyć jedyneczkie, bo w inny wersji Derekcja musiałaby obcałowywać każdemu niezadowolnionemu klientowi obuwie, a to sie czensto można słomom zadławić.

 

mamusia

 

-- 5 lip 2012, o 19:15 --

 

hmmm.... Zaznaczyłem opcję nr 2 ... bez sensu.

Pozwoliłam se skrócić wypowiedź do niezbennego minima żeby nabrała sensu.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... Zaznaczyłem opcję nr 2. Trochę mnie dziwi że jako jedyny jak na razie

Czy będzie nadużyciem, jeżeli poproszę o uzasadnienie ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

Pozwoliłam se zaznaczyć jedyneczkie, bo w inny wersji Derekcja musiałaby obcałowywać każdemu niezadowolnionemu klientowi obuwie, a to sie czensto można słomom zadławić.

 

mamusia

 

-- 5 lip 2012, o 19:15 --

 

hmmm.... Zaznaczyłem opcję nr 2 ... bez sensu.

Pozwoliłam se skrócić wypowiedź do niezbennego minima żeby nabrała sensu.

 

mamusia

 

@Waldemar Biela nie chodzi o to by się lizać po siusiakach , chodzi mi aby był jeden tylko dział w którym nie było by zbytniego paplania (potocznie pie...nia) od rzeczy.

Wiem świata nie zmienię tak samo jak stylu wypowiedzi czy pisowni userów na forach...

 

Skoro @Dyrekcja chce zmiany/stylu to może zwyczajnie przestrzegać w tym JEDNYM dziale zapisu który jest na początku topiku :

 

Pytania do Dyrekcji

Prosimy zadawać tutaj JEDYNIE pytania do Dyrekcji Subaru Import Polska. Pisanie nie na temat będzie karane.

 

Kasowanie głupot , pyskówek czy dawanie ostrzeżeń w tym dziale powinno odbywać się bez tłumaczenia. Tak jak na skandynawskich drogach ...się wszyscy będą stosować będzie porządek.

 

Reszta bez zmian :)

Dla mnie osobiście pytania do Dyrekcji to źródło konkretów. Pozostałe inne znajdę pomiędzy off topic a konkretnymi tematami.

 

Dalej... ograniczenia dostępu dla użytkowników bez np. określonej ilości postów to tak jak kreowanie rasy wyższej. :) Wiemy jak to się skończyło ... zadymą :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Waldemar Biela nie chodzi o to by się lizać po siusiakach , chodzi mi aby był jeden tylko dział w którym nie było by zbytniego paplania (potocznie pie...nia) od rzeczy.

Wiem świata nie zmienię tak samo jak stylu wypowiedzi czy pisowni userów na forach...

Pierdole..e od rzeczy jes mojo drugo naturom i nad mojem avatarem jes nagryzmolone jak byk (znaczy ....jak krowa), że mię wolno. Poza tem to jest FORUM i zamias lizać siusiaka, liźnij historii tego słowa.

 

Skoro @Dyrekcja chce zmiany/stylu to może zwyczajnie przestrzegać w tym JEDNYM dziale zapisu który jest na początku topiku :

Derekcja nie pisze, że kce tyko pyta czy my kcemy bo to jest FORUM

 

Pytania do Dyrekcji

Prosimy zadawać tutaj JEDYNIE pytania do Dyrekcji Subaru Import Polska. Pisanie nie na temat będzie karane.

Z powodu jak w pierszem punkcie - jezdem nie karalna, ponieważ po piersze jezdem od kilkunastu lat zajebiście zadowolnionem klientem, a po drugie traktuje łachmy forum jak piaskownice a nie sale sondowom.

 

Kasowanie głupot , pyskówek w tym dziale powinno odbywać się bez tłumaczenia. Tak jak na skandynawskich drogach ...się wszyscy będą stosować będzie porządek.

Ja bem nawet skasowała kilku upierdliwych autorów wątków, co im sie w używanem na co dzień aucie klamka obtarła i chco skarżyć FHI do Strasburga.

 

 

 

Reszta bez zmian :)

Dla mnie osobiście pytania do Dyrekcji to źródło konkretów. Pozostałe inne znajdę pomiędzy off topic a konkretnymi tematami.

Zadaj konkretne pytanie (kulturalnie) to dostniesz konkretną odpowiedź ...naturalnie obstawiono gupimi docinkami bo to jest FORUM

 

Dalej... ograniczenia dostępu dla użytkowników bez np. określonej ilości postów to tak jak kreowanie rasy wyższej. :) Wiemy jak to się skończyło ... zadymą :lol:

Każdem kce żeby świat beł sprawiedliwy, dokond to nie zależy od niego samego. Wtedy połowe by profilaktycznie powyszczelał żeby ta druga mu susiaka lizała ....bo tak jes sprawiedliwie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka!! Czasami stwierdzam, że Twój analityczny mozg przydałby mi się w mojej robocie 8)

 

A tak poważnie. Droga Dyrekcjo!! Naprzód wytyczonym szlakiem, bo jak mówią lepiej źle jechać niż dobrze iść :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Kasowanie głupot , pyskówek czy dawanie ostrzeżeń w tym dziale powinno odbywać się bez tłumaczenia. Tak jak na skandynawskich drogach ...się wszyscy będą stosować będzie porządek.

Obawiam się, że proste kasowanie może spowodować odwrotny skutek. Nie jest tajemnicą, że natychmiast pojawią się podejrzenia, że kasowane są wątki ... niewygodne :wink:

Taka natura rzeczy. Rozawiałem na ten temat ze specjalistą od, najogólniej, komunikacji internetowej. Temat dizisaj bardzo modny ( dużo bardziej, niż kiedy Forum było zakładane :wink: ). Pomimo tego, że nie zna dużo bardziej niż średnia europejska krytycznej postawy Polaków ( klasyczna "spiskowa teoria dziejów" ), to za jeden z grzechów głównych tego typu komunikacji przedstawił właśnie kasowanie postów. Szczerze powiedziawszy obawiam się, że szczególnie kasowanie w Pytaniach zostałoby odebrane bardzo negatywnie ...

Klasycznym przykładem tego typu postępowania było forum jednego z najbardziej znanych polskich muzyków ( swego czasu także naszego klienta - nota bene prywatnie bardzo miłego i sympatycznego człowieka ), na którym to forum liwidowano niekulturalne, czy też krytyczne uwagi. Wizerunkow starcił ogromnie. Pamietać przy tej okazji należy, iż większość osób wypowiadających się w sposób, powiedzmy, odbiegający od przyjętych w świecie standardów wcale nie uważa, że ich wypowiedzi tymże standardom urągają. Ergo zrozumienie, czy też tym bardziej akceptacja usunięcia postu raczej nie nastąpi...

Gdy odpowiadam krytycznie ( = z "komentarzem" sposobu zadawania pytania ) zawsze istnieje szansa ( choć niewielka !) na refleksję autora. Gdyby post został po prostu usunięty - nie. Klasyczne "przywalenie", także przez osoby w danej dyskusji niezaangażowane, to raczej rzecz ( niestety !) normalna w naszej rzeczywistości ( wystarczy spojrzeć na komentarz p.t. Hogiego w najnowszym wętku Pytań ). Czy takie sprawy powinienem totalnie pomijać ?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach przed utratą wizerunku ... z tego samego powodu w naszym kraju nadal jest KRUS :lol:

Mam małe doświadczenie z prowadzenia forum ... u nas się kasuje i nikt nie dyskutuje.Przywykli :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe doświadczenie z prowadzenia forum ... u nas się kasuje i nikt nie dyskutuje.Przywykli

Jak to jes forum ministerstwa sprawiedliwości pod nazwo "kasacja wyroków", to trudno żeby któś narzekał, że mu skasowali.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Strach przed utratą wizerunku ... z tego samego powodu w naszym kraju nadal jest KRUS

Sorry - jak utracić coś, czego i tak się nie posiada :?:

KRUS jest dalej z powodu obawy przed utratą głosów wyborczych.

 

Ale jaki to ma wpływ na Forum Subaru :shock: :?:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią , że baby kłapią dziobem bez potrzeby :twisted:

Po co kasować ?

I co z tego , że ktoś napisze nie na temat ?

Że bałagan?

Od dawna jest bałagan , tam gdzie są ludzie musi być lekki nieład artystyczny.

To jest FORUM nie świątynia. :roll:

 

Jakbym miała jakieś ważne pytanie do Dyrekcji, uderzyłabym na pw.

Tam na pewno panuje porządeczek ;)

 

Dziękuję :)

Z poważaniem Rozrabiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach przed utratą wizerunku ... z tego samego powodu w naszym kraju nadal jest KRUS

Sorry - jak utracić coś, czego i tak się nie posiada :?:

KRUS jest dalej z powodu obawy przed utratą głosów wyborczych.

 

Ale jaki to ma wpływ na Forum Subaru :shock: :?:

 

Pozdrowienia

 

Chyba się nie zrozumieliśmy ...

 

Szczerze powiedziawszy obawiam się, że szczególnie kasowanie w Pytaniach zostałoby odebrane bardzo negatywnie ...

 

Jeśli na zdrowy rozum jest zasadne kasowanie to czego się obawiać ?

Utraty popularności ?

Wyraziłem w ten sposób WŁASNĄ opinię i tylko do JEDNEGO topiku (tego którego dotyczy ankieta) a wywiązała się dyskusja o obyczajach na każdym forum. :shock: :) ... w sumie to ja nie wiem jakie ma ona przynieść rezultaty skoro jest zajebiście :)

 

pozdrawiam

 

Ps. (nie bawię się w politykę ale wszyscy wiedzą że KRUS jest tylko korytem do którego trzeba dopłacać i trzeba odwagi by go skasować )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...