Skocz do zawartości

poszukuję modelu ....


Agapoz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym kupił ten pierwszy bo mozna samemu malować. Ale:

1. Czy np. producent podaje numery farb i ew. czy są załączone??

2. Czy jest opis malowania??

3. O co chodzi z tymi dwoma karoseriami?? Można je wymieniać czy co??

4. Jaka firma to wyprodukowała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys sie zainteresowalem sie tym tematem (na szczescie juz mi przeszlo :) ). I z tego co zdolalem sie dowiedziec wtedy:

 

Malowanie jest czasochlonne i wymaga albo talentu, albo duzo cwiczen. Tym bardziej, ze czesto trzeba to malowac od wewnatrz ( :!: :!: :!: )

 

Te, ktore trzeba samemu malowac, trzeba najczesciej tez samemu sklaadac. I to nie jest tak, ze sie przyczepi silnik do podwozia, do tego koleczka i gotowe. Jesli mamy silnik spalinowy, to w zaleznosci od modelu, trzeba go czasem nawet skladac od samych podstaw - czyli wsadzic tlok do cylindra (silniczki sa jednocylindrowe), wszystkie elementy podokrecac, tak samo z zawieszeniem i ukladem napedowym, dyfry (jesli ma, rzadkosc) itp itd. Znowu strasznie duzo roboty!

 

A te "ready-to-go", czyli pomalowane, zlozone i wogole to sa tez gorszej jakosci - raczej zabawki dla dzieci :?

 

No coz, wybor nalezy do Ciebie.

 

Aha, chyba najlepsza firma produkujaca samochody R/C jest Tamiya, ale tak tylko slyszalem, moge sie mylic.

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam całkiem niezły młyn w głowie....;)

Więc farby trzeba dokupić osobno ale facet co sprzedaje samochód sprzedaje również odpowiednie farby i lakiery od razu.

No fakt, jeśli z malowaniem i składaniem jest tyle roboty to chyba jednak zdecyduję się na gotowy model...

A czy ten napęd na 4 koła to jest argument "za" ?:)

pozdr.

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę, że Pani Agnieszka juz zadecydowała :wink: i jeżeli jeszcze coś mogę, tak na zakończenie, w tym temacie dodać to powiem, że Szanowny Małżonek z pewnością nie będzie zawiedziony, a raczej obawiałbym się, że....podziękuje, wycałuje i na tydzień (abo dwa) sie gdzieś sam na sam z Subaru zaszyje ;) Uszanowanie i najlepsze życzenia dla Sz.P. Małżonka, ja mu życzę Subaru w skali 1:1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, bardzo dziękuję za wszelką ( wielką ) okazaną pomoc :)

Wiedziałam, że na tym forum znajdę oparcie w profesjonalistach ;)

Autko już kupiłam wczoraj, czekam tylko na dostawę ładowarki do pakietu, bo niestety z nią jest problem :(

Wielkopolanin-trzymam za słowo :)

Azazel-postaram się fotki przedstawić :)

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...