Skocz do zawartości

Spężarka zawieszenia - kupię


nikonik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety jako nowy uzytkownik nie mogę zakładać postów w dziale "Kupię/Sprzedam". Dlatego piszę tutaj...

 

Pierwsza diagnoza mechanika wskazuje na niedomagania sprężarki zawieszenia pneumatycznego. Na razie trudno mi w to do końca uwierzyć, ale może.

Dlatego chciałem podpytać, czy ktoś posiada coś takiego sprawnego na sprzedaż.

Moje autko - Legacy Kombi 2.2 1996 rok.

 

Muszę też wymienić czujnik spalania stukowego - czasami zapala się CheckEngine a spalanie sięga czesto 17 litrów na 100km... Więc sporo za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik jakoś ją reanimował... i byłem bliski szczęścia, bo znalazłem używane,w dobrym stanie amorki pneumatyczne na przód... czekałem i czekałem na przesyłkę... gość już nie odbierał telefonu, nie oddzwaniał, nie odpisywał na smsy i maile... a po kilku dniach napisał, że są uszkodzone i nie wysłał...

 

A w niedzielę mam wyjazd (organizuję w Koninie rajd modelami RC) i lipa... auta nie ma :( a mogłem k...e od razu kupić zwykłe, ale miałem nadzieję, że kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije.. i nie ma ani auta, ani szampana... i jeszcze ze zleceniem nawalę. pięknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso do legacy b4 powiedzieli mi 4 tyś zł.

 

ło żesz kurna. TYsiaczek za nową sprężarkę do Range Rovera wydawał mi się przegięciem, ale widze, że do Subara jeszcze lepiej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso do legacy b4 powiedzieli mi 4 tyś zł.

 

ło żesz kurna. TYsiaczek za nową sprężarkę do Range Rovera wydawał mi się przegięciem, ale widze, że do Subara jeszcze lepiej jest.

 

Zamawiałem części przez tel i przy okazji o to spytałem, w odpowiedzi usłyszałem najpierw "siedzi Pan?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...