Skocz do zawartości

Jarzmo hamulcowe i zacisk


MichaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Siano w tle zdjęcia wskazuje na to, że może być dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy ta część będzie pasować do legacy Wagon rok prod 2005.

 

http://moto.allegro.pl/zacisk-hamulcowy ... 97444.html

 

Mam wyrobione jarzmo hamulcowe i na nierownosciach brzeczy jak w gruchocie. Wymienilem piny ale nie pomoglo.

 

inne zaciski są w wersjach US, inne w EU, nie wiadomo co Ty nasz za auto, bo nie napisałeś, nie wiadomo z jakiego pochodzi ten zacisk z aledrogo, bo pan też nie napisał, a wróżek tu stosunkowo mało.... :twisted::lol:

 

a co stoi na przeszkodzie, żebyś zdjął koło i porównał sobie sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichaPL,

 

Pan na alle.. sprzedaje

ZACISK HAMULCOWY PRZEDNI PRAWY UŻYWANY  SUBARU OUTBACK LEGACY 2010-12r POCHODZI Z 2.0 CRD (BEZ PRZEBIEGU)

 

o ile dobrze kojarze Ty masz IV generacje przed liftową Le'gacka, więc ten zacisk to sobie odpuść, jeszcze pytanie jakie masz felgi, ale IMHO za dużo rozbieżności... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drZ ja tu powaznie a ty sobie jaja robisz. Moja subarynka wymaga pomocy a mnie h... strzela kazdy dolek to jak bym wozem drabiniastym jechal z grzechotka ;-)

 

Sorki ale jak to siano zobaczylem nie moglem się powstrzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

okeyten felgi u mnie 17 tak subaru mam rocznik 2005 wiec przed zmianami. Macie jakies pomysly co z tym dalej robic?

 

-- Pn lip 30, 2012 12:11 pm --

 

Koledzy wierce dziure w brzuchu ale jeszcze pytanie. Czy ten zestaw (proszę patrzeć na linka na początku wątku) podszedł by do mojego legacy, mam na myśli jarzmo hamulcowe plus zacisk? Na podmianke ze starym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem cały zacisk z jarzmem będzie pasował i jest bez znaczenia czy podchodzi z auta z 99 czy 09 roku. Problem pojawia się gdy chcesz wymienić np samo jarzmo. Oczywiście mowa o dwutłoczku 294.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melina26 dziękuje za informacje. Jeszcze jedno pytanko połączenia przewodów elastycznych powinny pasować?? Średnica 294 to standardowa fabryczna w legacy dwutłoczkowym??

 

Chyba niekoniecznie, moze miec tez 267 czy 26x ale nie jestem pewien dokladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...