Skocz do zawartości

Chip 3.0 H6 Automat


Minio_78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj znalazłem ofertę przeznaczoną dla tego właśnie silnika. Szukałem, szukałem ale nie znalazłem by ktoś już tego dokonał?

Macie jakieś doświadczenia? Jeżdżę już trochę tym autem i zaczęło być mało... Tuner opisywał przyrosty o 22konie i 20Nm momentu.

 

Ciekaw jestem czy odczuwalne by to było i czy gra wogóle warta świeczki bo auto jest praktycznie bezawaryjne...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj znalazłem ofertę przeznaczoną dla tego właśnie silnika. Szukałem, szukałem ale nie znalazłem by ktoś już tego dokonał?

Macie jakieś doświadczenia? Jeżdżę już trochę tym autem i zaczęło być mało... Tuner opisywał przyrosty o 22konie i 20Nm momentu.

 

Ciekaw jestem czy odczuwalne by to było i czy gra wogóle warta świeczki bo auto jest praktycznie bezawaryjne...

 

Pozdrawiam!

 

Szału nie ma przy tuningu N/A trochę lepiej zbiera się z dołu i trochę lepiej reaguje na gaz, ale przyrost znacznie mniejszy niż przy turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minio_78, pojedz na SJS drugiego stopnia albo podobne szkolenia na torze i szybko dojdziesz do tego samego wniosku jak ja, czyli ze mocy jest pod dostatkiem, czego brakuje to skill 8)

 

Uwierz, wiem co mowie, bo tez rok temu mialem podobne mysli jak Ty (tyle, ze troche bardziej drastyczne: kompresor), a potem spedzilem dwa dni na torze Kielce i od tego czasu jestem bardziej niz zadowolony z mocy mojego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minio_78, pojedz na SJS drugiego stopnia albo podobne szkolenia na torze i szybko dojdziesz do tego samego wniosku jak ja, czyli ze mocy jest pod dostatkiem, czego brakuje to skill 8)

 

Uwierz, wiem co mowie, bo tez rok temu mialem podobne mysli jak Ty (tyle, ze troche bardziej drastyczne: kompresor), a potem spedzilem dwa dni na torze Kielce i od tego czasu jestem bardziej niz zadowolony z mocy mojego auta :)

 

-- Wt cze 19, 2012 9:22 pm --

 

Coś komentarz mi nie wszedł poprzednio...

Co do umiejętności to nie podważam bo nie mają być prawa dobre bo bez treningów...

Narzekam jednak na skrzynke 5-ke i za długie przełożenia, jak obserwuje nowe diesle co maja już po 8 biegów i duży moment od dołu to zaczyna mnie to frustrować :cry: dlatego szukam rozwiązań... a kompresor też już rozważałem :)

 

 

Pewnie masz Legasia w manualu to i osiągi znacznie lepsze :)

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz Legasia w manualu to i osiągi znacznie lepsze

 

mam jednego z manualna skrzynia, drugiego z automatem - owszem, ze startu manual lepiej odchodzi, ale jak jedziemy nimi w trasie to na elastycznosci nie ma zadnej roznicy (wielokrotne porownania bezposrednie ;-) )

 

a te wszystkie siedmio i osmiobiegowe automaty to wprowadzaja tylko po to, zeby zmniejszyc emisje spalin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...