Skocz do zawartości

jaka opona zimowa 16' zmiesci się na fabryczna felge


alcyone

Rekomendowane odpowiedzi

[

nie testowali nie tylko opony MICHELIN ale całej grupy , czyli KLEBER , BF GOODRICH, KORMORAN , Stary nie przekonasz mnie , nie testowali bo może chodzi o to że MICHELIN jest france , a ADAC niemiecki ?

być może, ale dlaczego wówczas kiedyś testowali i nawet pozwalali wygrać, odkochali się :?: :mrgreen: czy Angela pokóciła się z Nikola :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

nie testowali nie tylko opony MICHELIN ale całej grupy , czyli KLEBER , BF GOODRICH, KORMORAN , Stary nie przekonasz mnie , nie testowali bo może chodzi o to że MICHELIN jest france , a ADAC niemiecki ?

być może, ale dlaczego wówczas kiedyś testowali i nawet pozwalali wygrać, odkochali się :?: :mrgreen: czy Angela pokóciła się z Nikola :mrgreen: :wink:

he no może ja juz nic nie mówię bo powiecie że jątrzę jakieś teorie spiskowe, jutro weekend , pogoda piękna , może się nawet furkę zawoskuje :D co by była piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he no może ja juz nic nie mówię bo powiecie że jątrzę jakieś teorie spiskowe,...

ale nie nie nie... bardzo dobrze, ja na ten czas nie zakumałem, że nie ma tych Michelinków, potrzebny jest zawsze ktoś kto bardziej ogarnia, może coś podpowiedzieć i zwrócić uwagę po to sobie tutaj tak piszemy :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he no może ja juz nic nie mówię bo powiecie że jątrzę jakieś teorie spiskowe,...

ale nie nie nie... bardzo dobrze, ja na ten czas nie zakumałem, że nie ma tych Michelinków, potrzebny jest zawsze ktoś kto bardziej ogarnia, może coś podpowiedzieć i zwrócić uwagę po to sobie tutaj tak piszemy :P:lol:

trudno Wam Koledzy na tym forum coś podpowiadać , przecież jesteście pasjonatami i sami się ogarniacie ,ale w temacie opon to możemy się czasem pospierać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dostalem takie ceny na te nordyckie że grzech nie kupować,

 

pirelli carving egde

continental viking contact

gislaved nordfrost

viking snow tech 2

altimax

 

chyba pirelli bedę najlepsze?

 

-- So wrz 22, 2012 9:28 am --

 

zamówiłem już pirelli carving edge z możliwością kolcowania (na wsi się przyda) rozmiar fabryczny 205/55/16R,zaliczka wpłacona, czekam tylko już tylko na śnieg,

dam znać jakie wrażenia po jeździe na nich.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem takie ceny na te nordyckie że grzech nie kupować,

 

pirelli carving egde

continental viking contact

gislaved nordfrost

viking snow tech 2

altimax

 

chyba pirelli bedę najlepsze?

 

-- So wrz 22, 2012 9:28 am --

 

zamówiłem już pirelli carving edge z możliwością kolcowania (na wsi się przyda) rozmiar fabryczny 205/55/16R,zaliczka wpłacona, czekam tylko już tylko na śnieg,

dam znać jakie wrażenia po jeździe na nich.pozdr

 

A jakie ceny za Pirelli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GISLAVED

 

Miałem zimówki tej firmy w firmowozie z napędem na przód. Świetne opony. Wyjeżdżałem bez problemu z zaśnieżonego parkingu, kiedy inni już machali łopatami.

 

W końcu kto ma się znać na oponach zimowych jak nie skandynawowie? Gislaved to szwedzka firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He właśnie wróciłem ze szkolenia z fabryki CONTINENTAL (BARUM) mieszczącej się w miejscowości OTROKOVICE CZECHY .

Choć w Czechach jest całkowity zakaz sprzedaży alkoholu powyżej 20 % to powiem szczerze że .....wątrobę mam do przeszczepu :) , piękne szkolenie się odbyło . W najbliższych dniach napiszę co ciekawego widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...