Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A niech mi ktoś wyjaśni, czemu nie mogę skopać żadnego subaru ? Co !?

 

Nigdzie was nie ma na drogach, wszędze są skody, fordy i toyoty, a subaru imprezy wrx ani widu ani słychu... pewie stoją w garażach tak jak porsche i czekają na wiosnę, bo ślisko i się zabłocą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś wyjaśni, czemu nie mogę skopać żadnego subaru ? Co !?

 

Nigdzie was nie ma na drogach, wszędze są skody, fordy i toyoty, a subaru imprezy wrx ani widu ani słychu... pewie stoją w garażach tak jak porsche i czekają na wiosnę, bo ślisko i się zabłocą :grin:

Jesteśmy zawsze tam gdzie wy macie problemy . Wczoraj wyciągałem takiego paścia jak twój z błota , bo mu się chciało ryby łowić w tym samym miejscu co ja . Przez takich jak ty , to ja muszę ciągle wozić linkę w bagażniku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dają zezwoleń na alkohol . Tą skodziną zakopał się akurat między słupkami i nie dało się go ominąć więc trzeba było wyciągnąć . Wyciągnąłem go za ten rowek . Ponieważ tam nie ma przejazdu i mostu to nie wiem jak wróci tą samą drogą . Trochę szkód sobie narobił . Nie wiedziałem , że to taki szmelc . Facet zakładał linkę do mojego auta i był zszokowany wielkością wzmocnień pod zderzakiem . Zawiozłem go do lakiernika , aby poprawił mu pogięte plastiki . Zobaczył pociętą karoserię legacy i stwierdził , że takie auto kupi jak mu się skończy spłata rat za skodę . Ta skoda w reklamie jest terenowa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociętą przez strażaków . Zobaczył konstrukcję i pokiwał z uznaniem :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lis 10, 2009 4:12 pm ]

Yeti :?:

Nie wiem która , bo seriali i reklam nie oglądam . Wogóle nie mam telewizora i dobrze mi z tym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kolor inny . Parę osłon ma do poprawy . Nie myślałem , że to taka tandeta - serio . To takie terenowe auto jak meble z IKEI - do pierwszej przeprowadzki :mrgreen:

 

Może ten Pan miał wersję 4x2? Są takie w sprzedaży, bodajże wszystkie 1.2TSI (105KM) i część 2.0TDI (110KM).

 

I na dodatek moim zdaniem strasznie drogie :shock:

 

W cenniku strasznie drogie... ale Skody się bez upustu chyba nie kupuje :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W cenniku strasznie drogie... ale Skody się bez upustu chyba nie kupuje :?: :wink:

 

Jak kiedyś wsiadłem do Roomstera w salonie, to dostałem rabat zanim powiedziałem dzień dobry. :lol:

A nie wciskali Ci pieniędzy żebyś tylko to kupił? To coś jest tak koszmarne, że IMO powinni do tego dopłacać temu kto zechce to zabrać ze soba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W cenniku strasznie drogie... ale Skody się bez upustu chyba nie kupuje :?: :wink:

 

Jak kiedyś wsiadłem do Roomstera w salonie, to dostałem rabat zanim powiedziałem dzień dobry. :lol:

a co dostales jak powiedziales 'dzien dobry'? :twisted:

no chyba ze zaniemowiles z wrazenia i nie powiedziales... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o napęd tej skodzianki . Tam na przejeżdzie jest błoto i koleiny . Skoda tak mieliła w miejscu , że zsunęła się w taką koleinę . Jak wpadła , to pokrzywiły się i połamały plastiki . Nie wiedziałem , że to zrobione przez cChińczyków z ryżu . :mrgreen: Skoda gadać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie musze pochwalic ze dzis udało mi sie kilkukrotnie zbić na kwasne jabłko piekne czarne S3, kierownik tej niemieckiej mysli technicznej w pewnym momencie był w stnie isc na czołówkę tylko po to zeby pokazac ze szfabska myśl techniczna jest lepsza od japońskiej :roll:

Kilka razy tez udało mi sie skopac dupsko srebrnej V70 T5 zeby było smieszniej sami podpuszczają w prymitywny sposób robiąc przegazówki na swiatłach :roll: Pozniej udają ze wcale sie nie cisneli autka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmierzyłem się wczorajszego wieczora z Nissanem 350Z a może to był już 370Z.

Powiem tak: do 5 tys. obrotów na dwójce 10 letni seryjny GTek dawał radę, później... później zostałbym skopany przez 3.5 V6 gdyby prosta była dłuższa... Szkoda, że nie było ślisko, albo kręto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...