Skocz do zawartości

WRX 2006 pytanie o panel sterowania szybami


jaro-81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki maly problem. Otoz chodzi o to ze w mojej subarynce (WRX Hawk) rok produkcji 2005 a rejestracji 2006 poszedl mi panel sterowania szyb kierowcy tzn. jak chce otworzyc szybe to moge czesciowo otworzyc lekko naciskajac badz w automacie przyciskajac do konca - cala szybe. Tak tez mialem z zamykaniem (przy lekkim podniesieniu szyba zamykala mi sie az do puszczenia przycisku, badz mocniej pociagnalem (w automacie) to zamykala sie cala). No i jade sobie, zamykam szybe i cos strzelilo :) No i teraz nie moge zamknac jej czesciowo tylko cala mi sie zamyka. Przestal byc wyczywalny ten klik podwojny. Czyli jak pociagne do gory to mi sie od razu cala zamyka. Mam nadzieje ze wyrazam sie ze zrozumieniem :) No i w tym wypadku zagladam na allegro, przy okazji dowiedzialem sie ze przyciski pasuja tez od nissana (jakas tam marka jakiegos samochodu) i kupuje. Po przyjsciu przyciski dzialaja tak jak moje obecne. Po pogadaniu z kilkoma fanami subaru wyszlo mi ze niektore modele Imprez maja tak jak ja w panelu szyb, czyli w dwie strony czesciowe i automatyczne zamykanie/otwieranie, a wieksza czesc subarynek otwieranie ma czesciowe i automat, a zamykanie tylko w automacie. Najpierw zglupialem i zaczalem sie zastanawiac jak ja mialem :) i tu pojawia sie pytanie, jakie modele, badz jakiej produkcji czy EU czy USA maja jakie zamykanie, poniewaz po kupieniu panelu do WRX z allegro oczywiscie dostalem nie taki jak chcialem :)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi i podpowiedzi. Jezeli ktos nie zrozumail (nie zdziwilbym sie :) to ja wszystko jeszcze raz wyjasnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim hawku WRX (prod. 2006, rej, 2007, Europa) zarówno otwieranie, jak i zamykanie jest dwustopniowe: lekkie naciśnięcie - szyba zamyka się tyle, ile naciskam; maks naciśnięcie - automatycznie zamyka się/otwiera do końca. Przy przeskakiwaniu na drugi poziom zawsze słychać ten klik.

 

Podobną "awarię" miałem w hawku wolnym ssaku. Coś tam się złamało i szyba zamykała się prawie zawsze automatycznie. Trzeba było dużego wyczucia, żeby zamykać "na żądanie". Ale nie naprawiałem tego. Teraz "męczy się" z tym nowy właściciel. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

wychodzi ze hawk'i tak maja, ale prosze jeszcze o opinie innych uzytkownikow

Pozdr

W moim STI 06 US automat jest tylko przy opuszczaniu, żeby zamknąć trzeba trzymać.

 

-- Cz kwi 26, 2012 1:44 pm --

 

Us nie mają automatu

Zależy które :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...