Skocz do zawartości

dysza intercoolera


buras

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrzebuje pomocy w sprawie montażu dyszy natrysku na IC ,generalnie chodzi mi o jej umiejscowienie .pacjent to gt 99 z seryjnym kurnikiem i IC od spec C .potrzebuję informacji ,gdzie seryjnie montowana jest dysza ,jakieś fotki mile widziane .wczoraj próbowałem zamontować dyszę od citroena c3 ,która daje fajną mgiełkę ,zamontowałem ją na dolnej częsci kurnika (taki garb na dole kurnika ),przewierciłem dziurę od wewnętrznej części i wszystko piknie pasuje ,tylko spryskiwacz wali przed IC ( ma zły kąt sikania).zastanawiam się czy seryjny pryska pod innym kątem i będzie git ,czy miejsce zamontowania jest do bani :?: z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj próbowałem zamontować dyszę od citroena c3 ,która daje fajną mgiełkę

 

buras,

ta dysza to od spryskiwacza szyby z c3? zbiornik i pompka też z c3?

 

pozdro

tylko dysza ,zbiornik i pompka to ori zbiorniczek od spryskiwaczy ,tylko odpiołem się pod pompke wysokocisnieniową od spryskiwacza lamp .rozwiazanie tymczasowe ,do czasu znalezienia dużego zbiornika na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras, mam taki splitter do GT'ka juz z gotowymi otworami na dysze... Bierz moj lub wierc dziury.

wrzuć jakąś fote i cene na pw ,muszę zobaczyć czy podejdzie

 

Jesli masz GT 99/00 to podejdzie. W cenie moge podrzucic gdzies we Wroclawiu.

 

Te 2 dziury na gorze. Zmienilem u siebie na splitter z WRX i musialem wiercic. Ten jest chyba fabrycznie przystosowany lub jest z STi nie wiem...

 

viewtopic.php?f=16&t=152801&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras, mam taki splitter do GT'ka juz z gotowymi otworami na dysze... Bierz moj lub wierc dziury.

wrzuć jakąś fote i cene na pw ,muszę zobaczyć czy podejdzie

 

Jesli masz GT 99/00 to podejdzie. W cenie moge podrzucic gdzies we Wroclawiu.

 

Te 2 dziury na gorze. Zmienilem u siebie na splitter z WRX i musialem wiercic. Ten jest chyba fabrycznie przystosowany lub jest z STi nie wiem...

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... ead#unread

wszystko fajnie tylko splitter od gt 99 (taki tez mam ) pokrywa mi tylko 50% IC ,dlatego wyleciał

czy w ori od sti też jest umieszczony w splitterze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras, to zalezy jak bardzo chesz sie bawic...

 

widzialem rowniez konstrukcje z rurki aluminiowej... rurka z otworami polozona na IC...

 

fabrycznie w klasykach STi dysza byla na spliterze ZTCP. U mnie..tfu.. tzn u Pavla sa dwie dysze z Cytryny C2. Daja bardzo fajna mgielkę. Nie wiem jaka masz pompkę ale we wspomnianym Gteku jest pompka od ksenonów z passata (troche wyzsze cisnienie).

 

Jedno jest pewnie ze taka instalacja daje sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras, to zalezy jak bardzo chesz sie bawic...

 

widzialem rowniez konstrukcje z rurki aluminiowej... rurka z otworami polozona na IC...

 

fabrycznie w klasykach STi dysza byla na spliterze ZTCP. U mnie..tfu.. tzn u Pavla sa dwie dysze z Cytryny C2. Daja bardzo fajna mgielkę. Nie wiem jaka masz pompkę ale we wspomnianym Gteku jest pompka od ksenonów z passata (troche wyzsze cisnienie).

 

Jedno jest pewnie ze taka instalacja daje sporo.

i taką pompeczke wlasnie mam ,dmucha jak trza ,tylko ,gdzie te pierdzielone dysze (moje są od C3 ,nowsza technologia 8) ) zamontować jak nie ma splittere :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ja tez mialem od C3 :)

 

jak nie masz splitera to go kup koniecznie. to bardzo wazny element dolotu. Jak nie masz gdzie kupic to sobie wytnij i pozaginaj z kwasowki. Malo roboty.

splitter mam ale od gt99 ,zakładanie go sensu za bardzo nie ma ,a od sti nie wiem czy przypasi ,poza tym jest tam tak mało miejsca ,szczególnie w tylnyj części

 

-- Wt kwi 24, 2012 8:35 pm --

 

nikt nie wie gdzie ma dyszę w swoim sti :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...