Skocz do zawartości

pompa wspomagania


adam1980

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 2 lata temu oddałem swoją pompę do regeneracji do niejakiego Pompaliniego. I żeby było śmiesznie zaznaczył, żeby pod żadnym pozorem nie upalać  :mrgreen:  

 

Spadł pierwszy śnieg pojechałem na ośnieżony placyk ... pokręciłem się chwilę wkoło latarni i wracałem do domu bez wspomagania. Tzn działało jak podpompowałem obroty powyżej 2.5 tys. Przejeździłem tak do wiosny i wstawiłem pompę od STI.

 

Także lepiej wydać drugie tyle co regeneracja, w pompę STI i cieszyć się działającym wspomaganiem, niż wozić się na "poprawki" regeneracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, regeneracja we własnym zakresie to groszowe sprawy więc chyba warto spróbować. Pompa z STI raczej nie będzie kosztowała 2 x grosze;) Jeżeli regeneracja nic nie da to pójdę za Twoją radą:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopię .

mam 2.0 N/A 99r ,pompa z okrągłym zbiorniczkiem.

Od początku jak kupiłem auto,pompę było delikatnie słychać,po jakimś czasie wspomaganie zaczęło momentami tak''tępo'' działać.Sprawdziłem płyn- w połowie skali.Dolałem i pomogło na miesiąc,po jakimś czasie powtórka(jest zaciek pod pompą) wczoraj zaczęłą znowu przymulać,w dodatku zawyła przez chwilę na wyższych obrotach. płynu jest max :huh:

Próbowac regeneracji? ,czy do GC/GF  podejdzie jakaś z nowszego modelu używka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos potrzebowal to odsprzedam zestaw do reg. Pompy z łożyskiem.cena 15zl.w skład wchodzi lozysko,uszczelniacz i oring.U mnie okazalo sie zr mam wersje bez lozyska i inny rozmiar uszczelniacza i oringu.Ale pacjent przeżył i pompa chodzi aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...