Skocz do zawartości

Puchar Toru Słomczyn 2013


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

22 czerwca w sobotę - 3 runda - jak nie bedzie padać to jest szansa na powrot OS Mazowsze.

Ktoś ze stałych bywalców się wybiera? A może jacyś miłośnicy równego jak stół i mega przyczepnego asfaltu się przełamią i spróbują nawierzchni dla prawdziwych mężczyzn ;):question::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mazowsza nie było :(

Z tymi mocniejszymi ośkami ( 3 i 4 klasa) czasami nie daję rady bo jednak sporo trace na prostych. W mojej klasie na chwilę obecną nie ma nikogo poza Grześkiem Karpiarzem z kim mozna się ścigać na szutrze. Na asfalcie jest kilka mocnych sc/cc/Swiftów/Fabia z którymi mozna walczyć w miare równo, ale staram im się udowadniać wyższośc Subaru mimo mniejszej mocy. 2 sezony wstecz pojawiał się regularnie CC w specu VK, zeszperowany i bardzo mocny z ogarniającym kierownikiem i wtedy była walka - taki przeciwnik to dobra sprawa, bo trzeba się mocno spinać i można się sporo nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik Micry widziałem - bardzo zacny, choć to jeszcze cały czas średnio 1,5s przewagi na próbie - mała masa przy dobrym zawiasie i porównywalnej mocy do Justyny robi robotę.

Choć szczerze powiem że w ten weekend jechałem wyjątkowo kiepsko. Wszystkie próby pojechałem kilka sekund wolniej niz na 2 rundzie - sam jestem sobie winien bo przekombinowałem z doborem opon i ciśnienia do nich i auto nie skrecało. Dodatkowo trochę źle dobrałem kolejnośc jazdy prób i żwirownię jechałem częściowo po mokrym, a czasy na suchym były zdecydowanie lepsze - na następnej rundzie postaram się pokazać że to był wypadek przy pracy te jedyne 13,5 sekundy przewagi nad Micrą i 18s nad pierwszym sejem oraz miejsce poza dziesiątką generalki ;)

Szkoda że Grzesiek remontuje Swifta4x4, bo na 1 rundzie była na poczatku (3 próby) mocna walka na ułamki sekund i to naprawde dawało kopa. Później niestety wyelimonował mnie z walki zmielony pierwszy bieg i upalone sprzegło od jazdy tylko na 2/3 biegu (6 prób ) , ale i tak końcowe kilkanaście sekund straty i 2 miejsce to nie wstyd, choć bolało ;)

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wyniki:

http://www.ak-rzemie...iki4pts2013.htm

 

Już 19 października odbędzie sie finałowa runda PTS 2013.

Ktoś chętny? Ja będę.

http://www.ak-rzemie...u_Slomczyn.html

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie są to trasy zblizone do tych z Cyny - tylko trochę zmodyfikowane. Głowne różnice w tym roku, to że tor jedzie się 2 okrążenia pod rząd jako 1 próbę, giełda została ostatnio wydłużona. No i niestety w tym roku nie udało się reaktywować próby za trybuną, ani drugiego toru szutrowego. W to miejsce w różnych ukłądach jeździ sie po terenie gdzie była betoniarnia brudny asfalt i beton oraz żwir.

Tu mój onboard z giełdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paniemajem, jakby byl ten tor na polu aktywny to byloby warto nawet z olsztyna sie bujnac ;) jesli bardzo lubisz szutry to zapraszam do mragowa, calkiem spoko tor jakis czas temu tam powstal http://www.youtube.com/results?search_type=search_videos&search_query=szuter+cup+mragowo&search_sort=relevance&search_category=0&page=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...