Skocz do zawartości

Pomocy - Alufelgi VW AUDI SKODA SEAT 17 cali 5x100 ET 35


fircu

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj sobie ten watek :arrow: viewtopic.php?f=21&t=144191&hilit=ATS+DTM

 

generalnie TAK, da sie zasotosowac te fele, tylko trzeba pamietac o odpowiednich nakretkach (sprawdz dokladnie, jakie nakretki beda pasowaly do tych felg z Seata - stozkowe czy kuliste)

ja bym tez cos zrobil z otowrem centrujacym - mozna go troszke powiekszyc i dorobic normalne pierscienie centrujace (bo dobre pierscienie 57.1 -> 56.1 to trudno zrobic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to oryginalne felgi grupy VW to na 100% gniazda śrub sa półkuliste. Inna sprawa że przy szerokości 8" i ET35 to nie ma szans zmieścić się w tylnych nadkolach

8x17 ET38 miesci sie spokojnie, wiec i 8x17 ET35 powinno byc ok (szczegolnie z oponami 215/45)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8x17 ET38 miesci sie spokojnie, wiec i 8x17 ET35 powinno byc ok (szczegolnie z oponami 215/45)

Wg http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html brakuje z tyłu 4,5mm i wg mnie jest duże ryzyko że jednak będzie tarło

niejednokrotnie ludziska z wlasnego doswiadczenia juz pisaly, ze ten kalkulator niezbyt dokladny jest... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo musialbyś założyć 215/45 lub nawet 205/45 (byłby ładny naciąg), sprzedawałem koledze z forum 17x7,5 ET38, zakładalismy na to 215 i nic nie obciera. Ale jeśli tylko jezdzisz w 5 osób lub wiekszy bagaż to może obcierać o zagięcia błotnika, sam mam et42 i felgi 7,5 cala, opony 225/40 i przy pełnym bagażniku i 5 osobach przy ostrym zakręcie koło potrafi dotknąć błotnika (dosłownie dotknąć bo nic się z błotnikiem nie stało) ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...