Skocz do zawartości

Olsztyńskie hamowanie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

te napompowane co wybuchają na hamowniach, to z reguły są motory wybudowane za pierdylion dularów, kute tłoki, korby, panwie, cudowne uszczelki i śruby...i dopiero napompowane na maxa...

 

a te na ogół seryjne dupowozy, z przebiegiem 200k km NA LICZNIKU :twisted: .....nie zasłużyły chyba na taką śmierć...

co innego rozsadzić motor w akcji, podczas jazdy przyjemnościowej, a nie zamęczyć na hamowni...

ale bawcie się dobrze, w końcu bawicie się za swoje...mechanicy też muszą zarobić... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pablonas, już na chwilę obecną mamy te 10 osób, zadzwonię dzisiaj i poinformuję resztę.

 

1. marecki_ol

2. Kaiser_Sowza

3. Wełniacz

4. Albajn

5. pablonas

6. jpol

7. Filip RX

8. GT Szczytno

9. Radek Saab 9-2X

10. Maciek - Audi A3 1,8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo on mi zakładał więc wszelkie regulacje w ramach gwarancji gratis 8) Pocisnąłem auto dzisiaj i 11l 70km co daje ok 15l LPG przy mocno dynamicznej jeździe, pewnie bliżej 12 niż 14 w trasie się zrobi a przynajmniej mam taką nadzieję. Tym bardziej zhamować Imprezkę trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też z grubsza ustawił a jest kolosalna różnica, ale mówił, że musielibyśmy z podpiętym laptopem pojeździć, który mu właśnie zaginął w akcji a wtedy by mogło być jeszcze lepiej. Póki co jestem super zadowolony i nie zamierzam grzebać bo lepsze jest wrogiem dobrego. Najbardziej mnie cieszy spotkanie z Markiem i to, że go 1 prosta :wink: prawie przekonała do gazu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy. Trzeba to powoli zacząć finalizować. Jest ponad 10 osób to robimy zrzutę i działamy nie ma co czekać. Marek wyjeżdża na tydzień więc proponuję pozbierać jeszcze ludzi i jak Marek wróci to robimy mu wpłatę i zaczynamy się hamować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Łukasz Ci powiem, że daje do myślenia ta prosta :D Tym bardziej jestem ciekaw wyników hamowni :) Fajnie bulgocze twoja Wanna, jak za tobą potem jechałem, to muzyka dla uszu :twisted: Dzięki za spota 8)

A wracając do tematu głównego wątku, to widzę, że mamy już komplecik na 40% zniżki, super :!:

Tylko ja w sobotę wyjeżdżam na tydzień i nie będę miał jak w tym czasie zebrać od wszystkich kasę i wpłacić do V-Techa. Więc jeśli możecie poczekać, to wstrzymajmy się ten tydzień, i po moim powrocie załatwimy formalności, albo jeśli wolicie to ktoś inny chętny zbierze pieniądze i podrzuci do V-techa wraz z listą aut, mi to obojętne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, ale to wszystko niedorzeczne pomówienia i fotoszopa... :(:twisted:

 

-----------------------------------------------------------------------

 

:twisted::twisted::twisted:

 

-----------------------------------------------------------------------

 

tu masz bardziej..........statycznie.......... :twisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła jeszcze jedna osoba, kolejne 4 kopyta..

 

-- Wt kwi 17, 2012 12:16 pm --

 

Sory zapomniałem załączyć listę

 

1. marecki_ol

2. Kaiser_Sowza

3. Wełniacz

4. Albajn

5. pablonas

6. jpol

7. Filip RX

8. GT Szczytno

9. Radek Saab 9-2X

10. Maciek - Audi A3 1,8T

11. Zbyszek - BMW 320i

12. Fabian - Audi S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...