Skocz do zawartości

Najtańsze konie do WRX'a


designer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nic drutować, myślałem może o jakimś sportowym filtrze powietrza itp. Co do wydechu to czy po zmianie nie trzeba od razu mapować? Back box mam już zmieniony, czyli trzeba by wywalić środek. Są jakieś polecane aftermarketowe czy lepiej wyspawać jakiś custom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

jest jakiś sposób żeby niewielkim kosztem uzyskać jakieś, nawet niewielkie, przyrosty 8) :?: Zastanawiam się czy przed wiosennym remapem da radę coś jeszcze wycisnąć i jak :?:

 

Pozdro

 

 

Lepiej zrób zawias i hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne,jak zaczniesz grzebać,to już się od tego nie uwolnisz :wink: to jest jak narkotyk :mrgreen:

 

Paweł, głosisz brednie. Ja się wyleczyłem :wink: :lol::mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tzn jeszcze tylko skrzynia i rozsądne doładowanie i juz koniec. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

jest jakiś sposób żeby niewielkim kosztem uzyskać jakieś, nawet niewielkie, przyrosty 8) :?: Zastanawiam się czy przed wiosennym remapem da radę coś jeszcze wycisnąć i jak :?:

 

Pozdro

 

 

Lepiej zrób zawias i hamulce.

 

Kyb agx i brembo/ cl rc5+ już siedzą w aucie także nie będę zmieniał dla sztuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś sposób żeby niewielkim kosztem uzyskać jakieś, nawet niewielkie, przyrosty 8) :?: Zastanawiam się czy przed wiosennym remapem da radę coś jeszcze wycisnąć i jak :?:

Pozdro

 

może napisz co to niewielki koszt dla Ciebie - bo jak ktoś pisał wcześniej najtańsze konie, to coś wyjąć z auta (albo samemu schudnąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...