Skocz do zawartości

Justy or not Justy ?


DAF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich użytkowników i miłośników Justynek i zwracam się do Was z pytaniem i prośbą o opinie. Zastanawiam się ostatnio dość intensywnie nad zakupeł Justynki do jazdy po mieście i " Kole domu ". Poszukuję auta w miarę młodego, małego i o małej pojemności silnika ( do miasta i dojazdu do pracy nie chce wykorzystywać swojego Forysia z wiadomych względów). W zwiąku z tym, że z Subaru związany jestem od ładnych paru lat i zmieniać upodobań nie zamierzam wybór (wstępny) padł na JUSTY tak gdzieś z rocznika 2008. Wiem, że to nie oryginalne Subaru ale jeżeli możecie coś podpowiedzieć to chęnie posłucham. Nie wiem na przyklad czy ma on tak jak inne napęd AWD? Czekam na opinie i pozdrawiam. :)

Chodzi mi o taki model http://otomoto.pl/subaru-justy-okazja-z ... 70765.html aczkolwiek nie konkretnie o tę ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo bajerów/gadżetów a brak AWD. Podejrzanie tanio. W Germanii (bo u nas brak - cena wyjściowa była w salonach za wysoka) za model z 2005 (bez klimy - niestety) musiałem dać EUR 5.000. Jak miałbym kupować z napędem na 2 kółka to bym kupił coś niemieckiego (mnóstwo tanich używanych części lub podróB) albo japońca/koreańca - lepsza jakość ale mniejsza dostępność części (poza salonowych). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli już to wcześniejszą wersję, tj. G3X, tylko ta buda jakaś taka nieciekawa. Rozważam też VW Polo FUN, choć ten mój nieszczęsny sentyment do marki i ten mały silniczek w Justynce jest zachęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety G3X jest dla hobbystów. Spalanie na poziomie 8-9 l/100km, części drogie i trudno dostepne (nie wszystko zostało zunifikowane) ale chciałem dla drugiej połówki coś bezpiecznego i sam czasem daję czadu bo mam przecież 94KM pod maskę i AWD. No i w moim miescie (było nie było wojewódzkim) to jeszcze takiego auta nie widziałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...