Skocz do zawartości

nie dla miętkich


Gość handbrake

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie jestes mistrzem prostej, chciałbyś doskonalić technikę szybkiej jazdy i panowania nad samochodem, a - przy okazji - zawsze marzyłeś, by móc porównać swoje umiejętności z innymi pasjonatami przyśpieszonej akcji serca :mrgreen: - serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów na Śląsk w najbliższy weekend na SuperSprint.

Impreza odbędzie się sobotę, 13.09.2003 w Bytkowie k/ Katowic, na torze Autodrom (teren policji :idea: ).

Arcyciekawa (no pachołek - at all, lekkie wzniosy, spadania), szybka (prędkości w najmocniejszych pojazdach ponad 150km/h) i trudna technicznie trasa przejeżdzana trzykrotnie, długość ok 3,5km, doborowa obsada (Evo 6,7, Subaru STI, czołowi zawodnicy Pucharu PZM), bezpieczny tor (nawierzchnia asfalt 100%, na oporach - szczera trawa), profesjonalne zabezpieczenie oraz sedziowie PZM - to tylko niektóre atuty, które przyciągają każdorazowo rzeszę zawodników i kibiców im dopingującym. Warto zaznaczyć również, iż obowiązuje regulamin analogiczny do KJS - samochody bez klatek, z tą różnicą, że załogę mogą tworzyć 1 lub 2 osoby (kaski). Dla zwycięzcy cenne nagrody przygotował głowny sponsor imprezy CASTROL. Więcej szczegółów znajdziecie na stronach http://www.supersprint.n-s.pl ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum! Mam nadzieje, ze hamulec reczny nie zalogowal sie tylko po to, zeby puscic jednego takiego posta :wink:

 

 

 

przyciągają każdorazowo rzeszę zawodników

 

Szkoda, ze przedtem o tym jeszcze nie slyszalem. :(

 

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciągają każdorazowo rzeszę zawodników

 

Szkoda, ze przedtem o tym jeszcze nie slyszalem. :(

 

...than ju, bo sie nie interesujesz, ja wielokrotnie spotkalem sie z supersprintem nie wlaczajac w to firmy produkujacej wydechy o tej samej nazwie 8) ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee walsnie sie zorientowalem, ze ton mojej wypowiedzi mogl zostac zle zrozumiany. Nie mialo to oznaczac "Taaaaaak??? A to dziwne, bo jeszcze nigdy nic nie slyszalem o tym!!"

 

tylko

 

"Szkoda, ze dopiero teraz sie o tym dowiaduje, bo szykuje sie widocznie fajna zabawa"

 

:)

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum! Mam nadzieje, ze hamulec reczny nie zalogowal sie tylko po to, zeby puscic jednego takiego posta :wink:

 

Heh, SS rozgrywa się co miesiąc wiec jeszcze bedzie okazja do pogaduchy :mrgreen:

 

Dzięki za powitanie, witam również.

Wracajac do samej imprezy - faktycznie troche późno zabrałem się za reklamowanie na własną rękę, bądź co bądź po prostu fajnego scigania. To taki przedsmak prawdziwego OES'u, bynajmniej nie nauka jazdy wokół pachołków. Od jakiegoś czasu pasjonuję się tą tematyką, w każdej wolnej chwili doskonalę technikę jazdy - tutaj akurat występuję w roli pilota. Jeśli nie dacie rady pojawić się jutro - zapraszam już dziś na kolejne edycje.

Jedna na pewno będzie zimowa.

 

Pzdr, ejdż bi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...