Skocz do zawartości

Czy juto/pojutrze ktoś by mi pomógł w zakupie forka-warszawa


Maryna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, upatrzyłem sobie forka staruszek MY98 jakiś czas temu nawet o nim pisałem na forum, ale w sumie nie doszło do zakupu, teraz zmienił właściciela, cena poszła w dół, będzie na nowy rozrząd z pompą wody :). Problem jest tego typu, że nie mam czasu/możliwości/ lub sprzedawca nie ma czasu, w godzinach pracy podjechać do ASO/ bądź nie ASO by go dokładnie sprawdzić, pojeździłem nim, jeździ nieźle (tak mi się wydaje) nic nie szumi na moje nie wprawione ucho, generalnie nie ma rdzy silnik suchy trochę martwi mnie szarpnięcie podczas zmiany biegów jak za szybko puszczę sprzęgło i czasem zafaluje na luzie będąc na gazie nic więcej. Pali się kontrolka Airbag, podobnież taśma (tak twierdził też pierwszy właściciel, i ten).

Potrzebuję kogoś kto rzuci fachowym uchem najlepiej z komputerem i powie, trzeba do ASO bo coś mi tu nie gra lub, lub powie ok, można dziadka brać, przypomnę to wolnyssaczek z instalacją Koltec. Niestety wizyta u sprzedającego w okolicach 20:00. Jakby co mogę zapłacić za fatygę.

Pozdrawiam

 

-- Pn lis 28, 2011 11:28 am --

 

Dodam że autko jest na Saskiej Kępa niedaleko Al. Stanów Zjednoczonych, może ktoś w okolicy mieszka i mógłby poświęcić pół godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się od razu w ASO. Bez tego ja bym do zakupu forka w ogóle nie podchodził. Może Cię to zbyt wiele potem kosztować. Nawet w zadbanym egzemplarzu MY98 będą wydatki. A dlaczego nowy właściciel od razu sprzedaje?

Pierwszy forek, którego oglądałem, miał niepokojąco poklejoną lampę z przodu. Właściciel twierdził że "pękła od uderzenia w pryzmę śniegu". W serwisie okazało się że pryzma śniegu zdemolowała auto tak, że było malowane całe z dachem włącznie. Przy zakupie auta polecam zasadę: "pierwsza wątpliwość = ostatnia wątpliwość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tego typu, że nie mam czasu/możliwości/ lub sprzedawca nie ma czasu, w godzinach pracy podjechać do ASO/ bądź nie ASO by go dokładnie sprawdzić

 

 

Umów się od razu w ASO.

 

 

Dobre rady zawsze w cenie ;)

 

Mogę sie ruszyć i popatrzeć na paździerza ;)

 

Daj na PW namiary na gościa. Komputera nie mam, ale pooglądać i posłuchac mogę, bo juz różne subarowe "perełki" oglądałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...