Skocz do zawartości

Subaru HORIZON


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mowiac, nie wiem dokladnie jaki jest cel tej koncepcji, ale czysto wizualnie bardzo mi sie podoba ;-)

 

"Po 200 latach odkad Ziemia sie zatrzymała, została podzielona na dwie, wyraźnie różne półkule, Daysphere i Nightsphere. Ludzie żyją w wysoko rozwiniętej cywilizacji w Nightsphere, z dala od szkodliwych fal elektromagnetycznych słońca. Nie ma na niej co prawda promieni slonecznych, ale mieli energie elektryczna pochodząca z innowacyjnej elektrowni, która zasila Megacity. Wydawało się, ze oparta na technologii ludzkość kwitnela, jak nigdy, ale powoli zaczelo pojawiac sie powazne zagrozenie. Rzadkie mineralne paliwo przetwarzane przez elektrownie zaczynalo sie konczyc.

 

Mineraly te wystepowaly w znacznych ilosciach w Daysphere, miejscu, z którego żaden człowiek nigdy nie wrócił żywy.

 

Zespół 4 odwaznych, Alcyone-kierowcy, Maia-nawigatora, Merope-mechanika, i Plejady, ich magicznego kota, została utworzona aby udac sie na drugi koniec świata, majac za zadanie wrocic z ważnym minerałem. Subaru HORIZON został specjalnie opracowany, aby umozliwic im te podróż. Jest tak skonstruowany, aby wytrzymać silne pole elektromagnetyczne, brak równowagi chemicznej, upał, oraz szalejące burze w Daysphere.Wykwalifikowany zespół wyrusza aby ratowac świat w tej pełnej akcji przygodzie!"

 

 

:mrgreen: (przetlumaczone na szybko przez google translate, jestem leniem)

 

 

Subaru_01.jpg

 

Subaru_03.jpg

 

Subaru_04.jpg

 

Subaru_05.jpg

 

Subaru_06.jpg

 

Subaru_P.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem nim. calkiem niezla dynamika jak na diesla, choc ten egzemplarz ktorym ja jezdzilem mial 32.000km przebiegu i zaczynaly sie problemy ze sprzeglem. nieciekawie jest tez przy przejezdzaniu przez garby, np przy GalMoku. no i z czesciami zamiennymi nie jest rozowo. wajche od ssania trzeba bylo sciagac z Mombasy

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...