Skocz do zawartości

problem z montazem siatki na zakupy (F551SXA100)


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem siatke, ktora ma byc zamontowana za srednim rzedem siedzen, ale mam maly problem z jej zamontowaniem :oops:

 

wg. instrukcji (p. 2) trzeba szukac zaznaczonych miejsc na swidrowanie otworow montazowych... niestety nic takiego w swoim aucie nie znajduje :roll:

 

save0005p.jpg

 

 

wiem, ze szanse marne, ale moze w swojej Bece ma zamontowane takie akcesorium i moglby porobic pare fotek gornych mowocan? bylbym b. wdzieczny :D

 

 

P.S. na www.techinfo.subaru.com znalazlem troszke starsza wersje instrukcji montazowej, w ktorej opis p. 2 jest ciut inny :arrow: http://techinfo.subaru.com/proxy/50006/ ... 139219.pdf

 

save0006m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma podziału na wersję 5 i 7 osobową :?:

 

może dlatego nie pasuje ...

nie ma podzialu... nigdzie nie jest napisane, ze jest dedykowana do jednej czy drugiej wersji

 

jezeli juz, to na zdrowy chlopski rozum ta siatka jest raczej dedykowana do wersji 5-osobowej (jak u mnie), bo jej zawartosc przeszkadzalaby pasazerom na 3-im rzedzie :D

 

edit: na szybko znalazlem taka oto fotke, ktora potwierdza maja "teorie" :mrgreen:

 

tribeca07cargocover2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest fotka z 7-osobowej wersji:

1242133190_F551SXA100_w500_h500.jpg

Ja miałem tę przy klapie bagażnika i była OK, poza mankamentem w postaci trudnego zapinania/odpinania dołu kiedy była na podłodze bagażnika gumowa wykładzina - ale ta nie była OEM więc może krajowy producent czegoś nie przewidział :idea: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest fotka z 7-osobowej wersji:

[ http://www.subarupartsstore.co.uk/pub/files/Interior/.thumbnails/1242133190_F551SXA100_w500_h500.jpg ]

Ja miałem tę przy klapie bagażnika i była OK, poza mankamentem w postaci trudnego zapinania/odpinania dołu kiedy była na podłodze bagażnika gumowa wykładzina - ale ta nie była OEM więc może krajowy producent czegoś nie przewidział :idea: :wink:

dzieki, wlyszkow

 

tez znalazlem te fotke, ale na niej nie widac miejsc gornych mocowan siatki, a o to mi wlasnie chodzi :(

 

mam tez i siatke przy klapie (btw, w Forku tez mialem)

to prawda, dol dosc niewygodnie sie odpina, bo wykladzina (u mnie OEM :) ) troszke ogranicza dojscie do dolnych mocowan, ale generalnie nie jest tak zle

 

pytanie/problem nadal aktualne: jak PRAWIDLOWO zamontowac siatke przy siedzeniach :?: :lol::mrgreen:

 

chyba podjade do ASO, aby wyswidrowali mi w aucie dwie dziurki we wlasciwych miejscach :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, dolne uchwyty masz więc ja bym znalazł pion + wysokość aby siatka się ładnie układała i tak aby przy normalnie ustawionych siedzeniach 2 rzędu nic nie obijało a potem tylko uważać aby nie przewiercić żadnego okablowania pod boczkami i ogień :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) tylko uważać aby nie przewiercić żadnego okablowania pod boczkami i ogień :idea::mrgreen:

i to wlasnie chodzi :idea::mrgreen:

 

wyswidrowac dwie dziurki to nie sztuka, sztuka to zrobic ODPOWIEDNIO :lol:

 

kurcze, chyba jednak serio podjade do ASO - z tego co pamietam, oni daja gwarancje na montaz oryginalnych akcesoriow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym ze sklepów jest opis: 2006 Subaru B9 Tribeca 7 Passenger Ltd - Cargo Net, Rear - Seatback więc jakby do 7-osobowej jednak i tam pewnie są zaznaczone punkty mocowania ale wierzę, że dasz radę - ewentualnie poproś kogoś z 7-os Tribeką aby fotkę tego miejsca wrzucił to będzie łatwiej namierzyć.. :idea:

 

-- 9 lis 2011, o 10:53 --

 

chyba jednak serio podjade do ASO - z tego co pamietam, oni daja gwarancje na montaz oryginalnych akcesoriow

przywiezionych przez klienta też :idea: :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
w jednym ze sklepów jest opis: 2006 Subaru B9 Tribeca 7 Passenger Ltd - Cargo Net, Rear - Seatback więc jakby do 7-osobowej jednak i tam pewnie są zaznaczone punkty mocowania ale wierzę, że dasz radę - ewentualnie poproś kogoś z 7-os Tribeką aby fotkę tego miejsca wrzucił to będzie łatwiej namierzyć.. :idea:

no wlasnie z taka intencja i zalozylem niniejszy watek :mrgreen:

ale na razie glucho... ani w Polsce, a ni w Rosji, ani nawet w US nikt nie odpisal, ze ma taka siatke i porobi foty :roll:

 

 

chyba jednak serio podjade do ASO - z tego co pamietam, oni daja gwarancje na montaz oryginalnych akcesoriow

przywiezionych przez klienta też :idea: :?: :wink:

mam nadzieje, ze tak - w koncu jaka roznica, akcesorium przeciez oryginalne jest :D

 

-- 21 lis 2011, o 08:22 --

 

nareszcie udalo sie 8) :mrgreen:

 

dziekuje swemu tacie za cenna wskazowke - sek w tym, ze przy normalnym oswieceniu za cholere nie bylo nic widac, tj. "faktura" plastikow wygladala na zupelnie jednolita... natomiast tania chinska latareczka (a la UV) zalatwila sprawe i nareszcie, patrzac pod okreslonym katem, zauwazylem te miejsca do wiercenia dziurek (srednica ok. 1mm :shock: )

 

ufff, odzyskalem wiare w FHI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bece jest siatka bottari zamocowana o zaczepy przy klapie bagażnika (przy subwooferze i naprzeciwko) oraz za oczka w środkowych fotelach. 7os buda. Fotki jutro.

u mnie teraz bagaznik tak wyglada :D

 

picture001ki.jpg

 

 

nareszcie "grzybki" rosna na swoim miejscu :mrgreen:

 

picture003sb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

 

podjadę i się zapytam, bo ostatnio jak pytałem się o dodatki do B9 w Łódzki ASO, do sprzedawaca robił najpierw duże oczy :shock: , a potem czekałem 2 dni na odp

jezeli ogarniasz zakupy przez ineternet, to oryginalne akcesoria mozna tez nabyc w UK albo US (ja zamawialem w ASO kilka akcesoriow, wiec dali dobry rabat i wyszlo podobnie jak przy zakupie w sklepach internetowych :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz bagaznik tak wyglada

baaaardzo fajnie, aż łza się w oku kręci... :cry:

dzieki i zycze, abys znowu wrocil na lono Tibekowcow (o ile tylko masz taka chec :) )

 

a w ramach pocieszenia lap pomuka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Jeżeli kogoś interesowałyby siatki nie z ASO, mogę zaoferować pomoc.

Siatki od producenta autosiatki.pl

 

Mogę zaproponować 10% rabat dla forumowiczów.

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

W przypadku kontaktu poza forum proszę w mailu napisać (forum.subaru.pl - Rabat)

dziekuje za podbicie mego watku i oferte, ale takiej natarczywej reklamie na tym forum mowimy stanowcze NIE! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesowałyby siatki nie z ASO, mogę zaoferować pomoc.

Siatki od producenta autosiatki.pl

 

Mogę zaproponować 10% rabat dla forumowiczów.

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

W przypadku kontaktu poza forum proszę w mailu napisać (forum.subaru.pl - Rabat)

dziekuje za podbicie mego watku i oferte, ale takiej natarczywej reklamie na tym forum mowimy stanowcze NIE! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Jeżeli moderator uzna to jako niedozwoloną reklamę proszę o usunięcie posta.

Oczywiście jest to pewna forma reklamy, ale głównie chciałbym podzielić się swoją wiedzą i pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania w temacie siatek do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Montaż siatki jest bez problemowy. Problem jak się siatka okażę niepotrzebna, a pozostaną dziury w bokach bagażnika. Tego już się usunąć nie da.

U mnie uchwyty do tej siatki były zamontowane oryginalnie, siatki w komplecie, więc nie miałem problemu z zastanawianiem się nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...