Skocz do zawartości

Wymiary


Lacky

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje wytyczne wymiarow Subaru Imprezy 1999 rok produkcji. Nie wiem czy dobrze to okreslilem chodzi mi o wymiary, w ktorych ma sie miescic ten samochod na przyzadzie do naciagania.

Kupilem takie auto, a teraz mam mozliwosc wjechania na plyte i sprawdzenia "prostoty" mojego auta.

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka nadzieje, na dzien dzisiejszy to chyba nie trzeba pisac na temat czesci do SI i dostepnosc w normalnych warunkach. Rzeby ustawic zbierznosc musialem jechac do krakowa (80 km od mojego miejsca zamieszkania) poniewaz nikt w moich rejonach nie potrafil mi zbierznosci ustawic. Twierdzili, ze zbierznosc ustawili, ale golym okiem bylo widac, ze kolo jest bardziej pochylone i zbieral mi bierznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka nadzieje, na dzien dzisiejszy to chyba nie trzeba pisac na temat czesci do SI i dostepnosc w normalnych warunkach.

 

SI to banał, spróbuj serwisować aprawde egzotyczne auto.

 

 

W Subaru reguluje się kmpletną geometrię nie tylko zbieżność. W serii jest reguacja pochylenie przód, i zbieznośc przód i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem, problem byl w tym, ze tylne kolo mialo zly kat, w krakowie potrafili to ustawic, zakladali tam jakas podkladke. Tak szczerze to nikt nie potrafil zdjagnozowac czy mam amor krzywy czy tylna zwrotnica ma juz luz. Chwala tym kolesiom, ze udalo sie ustawic cala geometrie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...