Jump to content

Recommended Posts

• Replies 866
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

Szykuje się jakiś spocik w najbliższym czasie  ? Na tygodniu jestem praktycznie codziennie w Chełmie :)

To może w najbliższy piątek późnym popołudniem. Tak przed świątecznym jajeczkiem. Tylko, że ostatnio jakoś strasznie cicho na tym wątku.

Cóż, adekwatnie do ilości Subarynek w rejonie Chełma... co kot napłakał <_<

Akurat piątki są lekko problematyczne, ale być może w okolicach 16.00 dałbym radę.

Ile najwięcej było Subarynek na chełmskim spocie ?

oj jak proponowałeś za tydzień to było daleko<br />jak przyszła następna niedzilela to zapomniałem<br />a zpiątkiem może nie zapomne przez 2 dni

oj jak proponowałeś za tydzień to było daleko<br />jak przyszła następna niedzilela to zapomniałem<br />a zpiątkiem może nie zapomne przez 2 dni

Pamięć dobra ale krótka jedynm słowem :)

Trudno się doliczyć ale tak na oko to by gdzieś tak było (od 3 do 6-7 subarynek)

chyba od 2 do 6-7:P

Kiedyś przecież były 4 auta w tym 2 subaru+ fiat i renault- sam przybyłeś francuzem bo za dużo w piasku się bawiłeś ;)

No w koncu udalo sie ruszyc ekipe...

Postaram sie zdazyc na 16 ale jak co to prosze na mnie zaczekac ;)

Bedziemy w kontakcie telefonicznym.

Edited by mirek81

Trudno się doliczyć ale tak na oko to by gdzieś tak było (od 3 do 6-7 subarynek)

chyba od 2 do 6-7:P

Kiedyś przecież były 4 auta w tym 2 subaru+ fiat i renault- sam przybyłeś francuzem bo za dużo w piasku się bawiłeś ;)

Łeee tam może i były kiedyś dwa Subaru tylko po co się rozdrabniac ale z tym francuzem to przesadziles. Dobrze by było żebyś i ty się kiedyś pojawił zawsze będzie jednego więcej.