Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po Bemowie a przed Karową jaki plan :?:

 

Ja w tym roku Karową na ekranie oglądam - nie będzie mnie na miejscu

 

Nie chce zapeszczac, ale jakos tak cieplo sie robi przed weekendem :P

No i dobrze - śniegu i tak nie będzie - a jak ma byc mokro i slisko to lepiej ciepło - w zeszłym roku zmarzłem za 3 lata na zapas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek - nie bądź mięczak, dasz rade z choróbskiem - jak nie możesz stac to weź krzesełko wędkarskie :mrgreen:

 

poza tym, jak się człowiek dobrze napier... napije, to choroba ucieka. jak tasiemiec :mrgreen:

 

Columbia, amerykański producent odzieży sportowej rozszerzył ofertę elektrycznie podgrzewanych ubrań i akcesoriów Omni-Heat. Do nowej linii innowacyjnych produktów należą kurtki, rękawice i buty, dedykowane głównie dla osób uprawiających sporty zimowe, takie jak snowboarding. Za kluczowe cechy produktów odpowiadają trzy patentowe technologie, których zadaniem jest: regulacja i utrzymywanie temperatury ciała, izolacja oraz elektryczne podgrzewanie. Ofertę producenta wyróżnia wyjątkowy stosunek całkowitej wagi ubioru do wysokości utrzymywanej temperatury. Elektryczne podgrzewanie poszczególnych elementów kolekcji, zasilane akumulatorami litowo-jonowymi, działa w czasie od 4 do 6 godzin. Czas ten można wydłużyć zaopatrując się w dodatkowe zespoły akumulatorów. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia do ładowania dowolnego urządzenia, wykorzystującego interfejs USB.

 

Ciekawa oferta ale nie chce mi sie akumulatora na plecach nosic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie niestety nie będzie na rano na żadnym odcinku. Dopiero na Karowej się pojawię. :roll:

 

Jak ktoś chętny na spotkanie pod barierkami to ja będę przy wylocie spod mostu. Telefon do mnie 609.602.201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbuje w ogóle lecieć bez biletu? :mrgreen: Ja tak się zastanawiam na jaki OS wyskoczyć prócz Karowej, żeby jakieś fajne fotki pocykać i obejrzeć jak Subaraki walczą :D W sumie będę mobilny bo muszę jeszcze po drodze zahaczyć Instalatorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...