Skocz do zawartości

Stronka o Subaru i nie tylko ;)


Filip D.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczow!

Mam nadzieje ze Moderator nie zlikwiduje tego Topicu, nie jest on calkiem OT :wink:

 

Otoz wymyslilo mi sie cus takiego w moim lbie, zeby zrobic strone internetowa o samochodach Szanownych Forumowiczow 8) Zamieszcze tam zdjecia i filmy naszych ukochanych samochodow (Subaru i innych). Prosze wiec Was bardzo o przesylanie mi na maila filipd@plusnet.pl fotek i filmow z Waszymi samochodami w roli glownej. Mysle ze fajnie bylo by w jednym miejscu poogladac zdjecia i filmy naszych bryczek, bo rzadko mozna sie spotkac na Realu :) a tu, na Forum, mozliwosci umieszczania plikow sa ograniczone...

 

Mam nadzieje ze mnie nie wysmiejecie, ten pomysl wpadl mi do lba po tym, jak na Forum SIP zobaczylem Topic'i w stylu "Pokazcie zdjecia Waszych Subarynek" itp. Wiec pomyslalem, ze zrobie cus takiego, tylko nie o SAMYCH Subaru, a o wszystkich naszych autkach....

 

Oto adres nowej stronki, na stale juz bedzie:

 

http://www.filip.subaru.prv.pl

 

W przyszlym tygodniu wrzuce ja na lepszy serwer, bo teraz jest straszna lipa z filmami. Tak wiec prosze o przesylanie mi zdjec, narazie bez filmow... Zdjecia moge zamieszczac posortowane w/g wlascicieli, jeszcze pomysle jak idea wypali :)

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jak najbardziej ok, tyle ze jak moze wiesz (albo i nie) w przygotowaniu jest Klub Subaru i tam wlasnie znajdzie sie miejsce i na wasze autka...

 

Mysle, ze tak czy inaczej pomysl jest do zrealizowania - o ile posiadacze :wink: wyraza zgode :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz nie mam pojecia :roll:

 

Do wszystkich uzytkownikow: Wejdzcie na ta moja stronke i sprawdzcie zdjecia i to, czy wszystko sie otwiera poprawnie. Flipper, nie zaobserwowalem zadnych problemow,wiec nie wiem w czym rzecz. Moze daj mi jakies wskazowki - jak wchodze u siebie na kompie na stronke w NECIE (nie na dysku) to wszystko sie otwiera jak trzeba, nawet z predkoscia taka jak powinno :) sprawdzalem i w linkach wszystko gra, wiec nie wiem. Jeszcze sprawdze u kolezanki na kompie wieczorem jak dobrze pojdzie 8)

Jak bedzie jakis link nie dzialal to piszcie na maila, ew. SMSik z netu na 694-898-141 (tylko SMS) bo postaram sie zlikwidowac problemy...

 

Rafal: Zdjecia juz sa, jak bede mial czas to jeszcze wrzuce inne :)

 

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym klubie Subaru będą mogły być tylko Subarki forumowiczów czy takze inne samochody??

 

Odpowiedz na to pytanie pojawi sie w najblizszym numerze Plejad oraz na stronach SIP.

Mysle, iz formula Klubu jest zakrojona na tak szeroka skale, ze znajdzie sie tam miejsce nie tylko dla posiadaczy, ale rowniez dla milosnikow marki. Tak, wiec jestem dobrej mysli i licze, ze wiekszosc aktywnych Forumowiczow - niezaleznie czy posiadaja Subaru czy sa jedynie fanami tej marki beda wspoltwrzyc Klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: :!: UWAGA :!: :!: :!:

Ze wzgledu na problemy z otwieraniem zdjec na mojej nowej stronce u kilku uzytkownikow, skopiowalem strone na serwer onetu (jak ktos mi radzil) i teraz stronka wystepuje pod dwoma adresami. Jesli komus nie bedzie dzialalo pod jednym, nich wejdzie na pod drugi adres i powinno byc cacy 8)

Oto oba adresy stronek:

http://www.filip.subaru.prv.pl/

oraz

http://www.filip-subaru.prv.pl/

ktoras stronka na pewno bedzie dzialac i nie bedzie problemu z limitem transferu...

 

Prosze nadal o przesylanie swoich zdjec do mnie.

 

Ps: oba adresy stronki znajduja sie rowniez w podpisie mojego kazdego posu (wiecie o co chodzi :) )

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...