Skocz do zawartości

fani Driftu są tutaj?


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skąd wiesz, że sie nie próbowało? Oczywiście, nie robiłem tego na wysokim poziomie ale ponad 2 lata jeździłem 200 konnym rwd ze szperą i lubiłem polatac sobie bokami, sprawia mi to wielką przyjemność ale niestety porównując drifting do innych dyscyplin, jest to sport stosunkowo prosty i mało wymagający.

 

to jest mój faworyt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że sie nie próbowało?

 

fakt, wydawalo mi sie ze napisales cos takiego, ale widac sobie dopowiedzialem.

sorry

 

to jest mój faworyt :mrgreen:

 

troche slabe. teraz wklejac filmiki jak na rajdach panowie wala w przyrode?

racja mojsza, czy Twojsza?

 

ponad 2 lata jeździłem 200 konnym rwd ze szperą i lubiłem polatac sobie bokami,

 

jesli na takiej podstawie oceniasz, ze

jest to sport stosunkowo prosty i mało wymagający.
Dla mnie ten sport jest troche prymitywny

 

to pozostane przy swoim

mocne słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wklejanie tego filmu nie było zbytnio konstruktywne ale nie mogłem się powstrzymać. A to, że nie stać mnie na 400konne RWD to chyba nie wyklucza mnie z rozmowy prawda? Problem polega na tym, że ja przekazuje Ci jakieś argumenty, a Ty mi żadnych. Tak jak mówiłem Drifting staje się wymagającą dyscypliną w momencie gdy droga staje się na prawdę kręta, wąska, a zakręt są niewidoczne. Weź pod uwagę, że drifterzy nie muszą martwic się dziurami, podbiciami, zmianami przyczepności itd te rzeczy czynią ten sport prostszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że nie stać mnie na 400konne RWD to chyba nie wyklucza mnie z rozmowy prawda?

 

broń b/Boże

 

niemniej wydaje mi sie ze ciezko ocenic z punktu widzenia osoby ktora sporadycznie wziela jakis zakret bokiem przy 40 km/h (tak odbieram Twoje

jeździłem 200 konnym rwd ze szperą i lubiłem polatac sobie bokami
i zapewne troche splycam, ale mniej wiecej wiem na czym polega takie amatorskie jezdzenie mocniejszym rwd)

sport, w której licza sie umiejetnosc kontroli auta w poslizgu przy sporych wychyleniach*, plynnosc przechodzenia z jednego w drugie, wysoka predkosc i precyzja.

ja chwile sie w to bawilem, jezdzilem na treningi etc i cos tam umiem. a mimo wszystko jak patrzylem, albo jezdzilem z zawodnikami z czolowki, widzialem ogromna przepasc miedzy naszymi umiejetnosciami.

 

nie zamierzam porownywac tego z rajdami, bo wymagaja one innych i mozliwe ze wiekszych umiejetnosci

 

niemniej uwazam stwierdzenie "prymitywny" za troche uwlaczajace (acz mnie personalnie nie boli :) )

 

jeszcze ad umiejetnosci czolówki - jakies musza byc, skoro ich czasy na trackdayach np w Poznaniu sa z reguly bardzo dobre.

 

na koniec jeszcze - warto odroznic ludzi ktorzy kupili e30, wlozyli 3.5 i kreca baczki na placu od osob, ktore jednak zajmuja sie tym profi. tak jak nie kazdego chlopaczka w astrze gsi, ktory raz byl na KJSie nazwiesz kierowca rajdowym, waszki g raperem, magdaleny srody kobietą etc

 

*mowisz ze to takie proste, bo nawet kierownica nie trzeba specjalnie krecic - sprobuj na szybkiej probie, najlepiej w parze z kims :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA,że Cię zacytuję:":ja chwile sie w to bawilem, jezdzilem na treningi etc i cos tam umiem. a mimo wszystko jak patrzylem, albo jezdzilem z zawodnikami z czolowki, widzialem ogromna przepasc miedzy naszymi umiejetnosciami."

A coś więcej na ten temat :?: kiedy jeździłeś ,czym ,ewentualnie z kim sobie ćwiczyłes :?: bo piszesz tez,że można by sie domyślać iż gdzieś tam przez jakieś zawody sie przewinąłeś,może Cie kojarze :wink:

Naszą scenę obserwują od samego początku,jak cos tam kiełkowało,po wygranej Maćka na Drift Challange to w ogóle się zaczęło i to co sie dzieje w tym sporcie w Polsce to masakra :!: poziom kierowców jak i maszyny jakimi latają -po prostu to miażdzy :!:

Miałem jednego zawodnika ,któremu kibicowałem bardzo mocno,to był "Mały",ale co najwyżej w Drift Open cos tam się pokazuje czy też DPP,ech..Obecnie to Wartałowicz robi konkretne wrażenie swą jazdą :mrgreen:

 

A już w następny weekend Poznań :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej na ten temat :?: kiedy jeździłeś ,czym ,ewentualnie z kim sobie ćwiczyłes :?: bo piszesz tez,że można by sie domyślać iż gdzieś tam przez jakieś zawody sie przewinąłeś,może Cie kojarze :wink:

 

skonczylem chyba ze 2 lata temu

jezdzilem s13 najpierw z modzonym ca18det, jeszcze pozniej sr20det

bywalem na treningach w Modlinie, ale ze wzgledu na brak czasu niestety nie na tyle czesto na ile bym chcial

w zawodach nigdy nie startowalem, za wysokie progi :cry:

przewinalem sie tylko jako widz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi 112 - ja być może wybiorę się na Poznań.

 

Buncol555 - co do tej prostoty driftu, to wsiądź w auto i pojedź tak ;) :

 

Tak na marginesie za kółkiem siedzi...były kierowca rajdowy, który przerzucił się na drift...Zgadnij czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazy_Ivan, Oczywiście, że nie pojadę, bo nie mam czym i nie jestem taki dobry, w ogóle odkąd jeżdze Subaru trochę spruchniałem za kierownicą, czekam na zimę. :wink:

 

Nie wiem co to za kierowca ale podejzewam, że zmienił dyscyplinę ze względu na koszty zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty, podejście organizatorów, możliwości ingerencji w auto i konkurentów, którzy nie zatrzymują się na jakimś etapie rozwoju blokowani przez przepaść finansową (rajdy, wyścigi), ale rozwijają się dalej.

 

A kierowca to Paweł Trela, swego czasu rajdowy mistrz Polski automobilklubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Dziedzic, ale chyba z innego powodu :)

 

Drift jest super i nikt tego nie podważy! Pan Dziedzic, widziałeś kiedyś na żywo profesjonalne zawody? Albo czy byłeś pasażerem? Jeżeli nie to prosze, ale skończ dyskusję w tym temacie. A jeżeli tak - to podaj sensowne argumenty, dlaczego drift jest nie fajny, a nie jakieś banialuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jachu,wiesz jeśli komuś się cos nie podob,nie rozumie zasad to go nie przekonasz i już :!: :!: ja tam lubie wszelakie motorsporty ,ale choćby mi płacili to ni jak do żużla sie nie przekonam,nie umniejszam zawodnikom talentu (szczególnie,że mamy zawodników ze ścisłej światowej czołówki),ale wolałbym oglądać Modę na sukces lub braci Mroczków niż toto :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, nic nie pisałem ze drfit to czy tamto :|

Crazy_Ivan napisał(a):

Tak na marginesie za kółkiem siedzi...były kierowca rajdowy, który przerzucił się na drift...Zgadnij czemu?

 

 

Dlatego też miałem na myśli Małysza,też się przerzucił przecież

 

widziałeś kiedyś na żywo profesjonalne zawody?

 

Tak widziałem :mrgreen:

 

Albo czy byłeś pasażerem?

 

Nie :mrgreen:

to podaj sensowne argumenty, dlaczego drift jest nie fajny,

 

Nadal widzę w nim fajność :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak to mówił Lepper "bredgensa" :mrgreen:

No to do rana w pracy,ranow wolne po dyzurku idę sobie krew oddać i...weekend :D trzeba aku do aparatu naładować,poczyścić karty pamięci i...oby do niedzieli do rana :mrgreen:

Igi666 będzie prowadził,moja Kasia będzie navigować a jo z kumplem z tyłu będę dbał o to abyśmy się nie odwodnili :mrgreen::mrgreen:

 

-- Cz wrz 29, 2011 2:58 pm --

 

Crazy_Ivan ,za czym mam się rozglądać na parkingu :?: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...